2726
عنوان

خر خر نوزاد موقع بیداری

2597 بازدید | 23 پست

سلام نوزاد سه ماهه من موقع بیداری صدای خر خر میده دکتر گفته نرمی حنجره داره تادوسالگی خوب میشه تو خواب هم نفسش رو نگه می داره کسی در این مورد تجربه داره

دخترمنم همیم موقع هاش اینجوری بود طوری که طفلی صداش میفتاد سرم دخترمن البته رفلاکس داشت به خاطر رفلاکسش دکتر از چهارماهگی بهش سرلاک داد و بهغذا انداختش خداروشکر خوب شد.گفتم شاید مال شمام رفلاکس دارع

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دخترمنم همیم موقع هاش اینجوری بود طوری که طفلی صداش میفتاد سرم دخترمن البته رفلاکس داشت به خاطر رفلا ...

ببخشید چون من بچه اولمه نمیدونم رفلاکس  چیه منظورت استفراغه 

ببخشید چون من بچه اولمه نمیدونم رفلاکس  چیه منظورت استفراغه

اره استفراغ بعد شیر جیغ زدنای ناکهانی تو خواب احساس گرسنگی مداوم دستاشو خوردن.منم بچه اولمه.دکترش تشخیص داد ببرش یه دکتر متخصص کودکان خوب.هیچی بد تر از رفلاکس نیس من هیچی نمیدونستم فقط گریه میکردم.

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
چرا داره ولی هیچوقت استفراغ نمی کنه 

رفلاکس پنهان بچه بالا نمیاره انگار تا گلوش میاد و دوباره برمیگرده قیافشو جمع میکنه خرخر از علایم رفلاکسه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
رفلاکس پنهان بچه بالا نمیاره انگار تا گلوش میاد و دوباره برمیگرده قیافشو جمع میکنه خرخر از علایم رفل ...

اره دخترمنم اینجور بود مثل آدم بزرگا که صفرا گلو رو میسوزونه اینم گلوش میسوخت وجیغ میزد خرخرهم واس اون بود

رفلاکس پنهان داره‌ .

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
اره استفراغ بعد شیر جیغ زدنای ناکهانی تو خواب احساس گرسنگی مداوم دستاشو خوردن.منم بچه اولمه.دکترش تش ...

ولی دختر من استفراغ نداره بردم پیش دکتر قطره کولیف داد خیلی بی تجربه ام نمیدونم چیکا کنم

ببرش پیش متخصص همه علتیم بچه تو دقت کن بنویس گه اونجا یادت نره نگران نباش خودتم زیاد نارنگی پرتقال گوجه نخور احتمالا رفلاکسه.تو نت بزن علایمشو

[QUOTE=109407359]کی خوب شد؟؟؟ چی دادی بهش؟؟؟[/QUOTE

دکترش شربت رانیتیدین داد روزی سه سی سی با سرلاک فقط سه قاشق مرباخوری واسه خودمم گفت سردی زیاد نخورم مخصوصا ترشی وپیاز .دختر من تا اینارو خورد خوب شد فک کنم پنج ماهگی

2706