2410
2553
عنوان

خانمایی که دندان کشیدید ..

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 21 پست
خانما یه سوال اگه کسی ایمپلنت انجام بده آیا برای ام آر آی مشکل پیش میاد؟

خانومی من نمیدونم مگر امروز عصر رفتم دندانپزشکی بپرسم براتون 

.یاهم که تاپیک جدید بزنید بپرسید شاید کسی بدونه

خانومی من نمیدونم مگر امروز عصر رفتم دندانپزشکی بپرسم براتون  .یاهم که تاپیک جدید بزنید بپرسید ...

ممنون میشم

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم اگه رفتم حتما میپرسم

مرسی از لطفت.عزیزم شما کدوم استان هستین؟میخواستم بپرسم اگه گیلانی هستین کدوم دندونپزشکی میرید؟

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2456
خانومی من از خانم دکتر پرسیدم گفتن نه  مشکلی نداره . .بازم جهت اطمینان از چند نفر دیگه بپرسین

سلام عزیز دلم.خیلی خیلی خیلی لطف کردی.ممنون از مهرت