2410
2553
عنوان

خانمایی که دندان کشیدید ..

134 بازدید | 21 پست

من یه دندونم مجبورم بکشم چون روش کلا رفته و فقط ریشه ش مونده حالا خواستم بدونم ممکنه بخیه هم بخوره؟ چون رویه نداره که انبر بندازه بهش بکشه البته یه گوشه ش مونده در حد خیلی کوچک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم دارم دوتاشو درست کردم پر کردم این نشد پزشکم گفت باید جراحی بشه😭😭😭😭😭

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714

مال من همینجوری بود عزیزم سیاه هم شده بود سطحش صاف بود از گوشه زبون میزدم فقط یه کوچولو بالا بود هیچی نداشت

ولی دکتر تو یه حرکت با انبر کشیدش

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

خانما یه سوال اگه کسی ایمپلنت انجام بده آیا برای ام آر آی مشکل پیش میاد؟

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

من هفته پیش دندون عقل کشیدم . اینقدر جیییغ کشیدم مطب دکتر بیچاره رفت رو هوا . خدایی زیادم درد نداشت ولی بیشتر استرس داشتم ( اومدم بیرون همه یه جووری نگام میکردن انگار جنایت کردم   )

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪
[QUOTE=109394208]مال من همینجوری بود عزیزم سیاه هم شد . ممنون که جواب دادین  . ردش خالیه ال ...

نه خالیه جاش

ایمپلنت چهار تای جلو میخواد دیگه پولم به اون نمیرسه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706