1542
1480
عنوان

خانمایی که دندان کشیدید ..

130 بازدید | 21 پست

من یه دندونم مجبورم بکشم چون روش کلا رفته و فقط ریشه ش مونده حالا خواستم بدونم ممکنه بخیه هم بخوره؟ چون رویه نداره که انبر بندازه بهش بکشه البته یه گوشه ش مونده در حد خیلی کوچک

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

منم دارم دوتاشو درست کردم پر کردم این نشد پزشکم گفت باید جراحی بشه😭😭😭😭😭

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁

احتمال زیاد یا الواتور در میاد نیاز به جراحی نیست

لاتحزن ان الله معنا💖💖💖    دارند پشت بیسیم بسم الله قاصم الجبارین میگویند ........این رجل فاجری که خونعزیز مارا به زمین ریخت،تایید کرد دین خدارا،این نهضت باید زنده بماند،و زنده ماندنش به این خونریزی هاست،بریزید خون هارا،زندگی ما دوام پیدا میکند،بکشید مارا ،ملت ما بیدار تر میشود...ما از مرگ نمیترسیم و شماهم از مرگ ما صرفه ندارید،دلیل عجز شماست که در سیاهی شب متفکران مارا میکشید.......                                                قطعا دشمنان ما این را نمیدانند که شیعه وقتی خون بدهد خطرناک تر شده و تکثییرمیشود..                                                         .این گل را به رسم هدیه تقدیم نکاهت کردیم،حاشا اینکه از راه تو حتی لحظه ای برگردیم یا زینب  میثم تمار خطاب به ابن‌مرجانه:این خاصیت حرامزاده است که با تحقیر و تهمت دشمنانش را آزار دهد امام علی(ع):وای بر مردمی که در سرزمین خودشان بجنگندمردمی که در خانه هایشان مینشینند تا دشمن  به سراغشان آيد؛ مردمی که برای جهاد امروز و فردا می کنند تا سیل غارتگران موجبات سقوط شهرشان را فراهم آورد؛ مردمانی که وقتی دشمن به زنی تعرض می‌کند و خلخال و دستبند او را به یغما می برد، به خواهش و تمنا در برابر دشمن غدار اکتفا می‌کنند؛ مردمانی که علی رغم اصرار دشمن بر باطلش، بر حق خود مصمم نیستند؛ مردمانی که با این مشی و روش، خوار و ذلیل هستند  
1432

من هفته پیش دندون عقل کشیدم . اینقدر جیییغ کشیدم مطب دکتر بیچاره رفت رو هوا . خدایی زیادم درد نداشت ولی بیشتر استرس داشتم ( اومدم بیرون همه یه جووری نگام میکردن انگار جنایت کردم   )

1601
خانما یه سوال اگه کسی ایمپلنت انجام بده آیا برای ام آر آی مشکل پیش میاد؟

خانومی من نمیدونم مگر امروز عصر رفتم دندانپزشکی بپرسم براتون 

.یاهم که تاپیک جدید بزنید بپرسید شاید کسی بدونه

خانومی من نمیدونم مگر امروز عصر رفتم دندانپزشکی بپرسم براتون  .یاهم که تاپیک جدید بزنید بپرسید ...

ممنون میشم

خدایا جز تو فریادرسی ندارم....برای شفا و سلامتی خواهرم یک صلوات مهمانم کنید😢
چشم اگه رفتم حتما میپرسم

مرسی از لطفت.عزیزم شما کدوم استان هستین؟میخواستم بپرسم اگه گیلانی هستین کدوم دندونپزشکی میرید؟

خدایا جز تو فریادرسی ندارم....برای شفا و سلامتی خواهرم یک صلوات مهمانم کنید😢
1578