1803
1810
عنوان

خانمایی که دندان کشیدید ..

133 بازدید | 21 پست

من یه دندونم مجبورم بکشم چون روش کلا رفته و فقط ریشه ش مونده حالا خواستم بدونم ممکنه بخیه هم بخوره؟ چون رویه نداره که انبر بندازه بهش بکشه البته یه گوشه ش مونده در حد خیلی کوچک

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

منم دارم دوتاشو درست کردم پر کردم این نشد پزشکم گفت باید جراحی بشه😭😭😭😭😭

رکورداروهم ثبت وضبط میکنید؟!یعنی همین قدرتباه و بیکارید؟!😂       رکورد دارم😎😎                                                                                                          صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊 #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁     انقدر درگیرم نباش گل، برو یکم به زندگیتم برس، نگهبانیم نده🐶😂😉

مال من همینجوری بود عزیزم سیاه هم شده بود سطحش صاف بود از گوشه زبون میزدم فقط یه کوچولو بالا بود هیچی نداشت

ولی دکتر تو یه حرکت با انبر کشیدش

خداوندا... مرا هزار امید است و هر هزار تویی... شروع شادی و پایان انتظار تویی... ❤️
1771

من هفته پیش دندون عقل کشیدم . اینقدر جیییغ کشیدم مطب دکتر بیچاره رفت رو هوا . خدایی زیادم درد نداشت ولی بیشتر استرس داشتم ( اومدم بیرون همه یه جووری نگام میکردن انگار جنایت کردم   )

[QUOTE=109394208]مال من همینجوری بود عزیزم سیاه هم شد . ممنون که جواب دادین  . ردش خالیه ال ...

نه خالیه جاش

ایمپلنت چهار تای جلو میخواد دیگه پولم به اون نمیرسه

خداوندا... مرا هزار امید است و هر هزار تویی... شروع شادی و پایان انتظار تویی... ❤️
1794
خانما یه سوال اگه کسی ایمپلنت انجام بده آیا برای ام آر آی مشکل پیش میاد؟

خانومی من نمیدونم مگر امروز عصر رفتم دندانپزشکی بپرسم براتون 

.یاهم که تاپیک جدید بزنید بپرسید شاید کسی بدونه

چشم اگه رفتم حتما میپرسم

مرسی از لطفت.عزیزم شما کدوم استان هستین؟میخواستم بپرسم اگه گیلانی هستین کدوم دندونپزشکی میرید؟

👈اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم👉
1774