2726
عنوان

خواهرم همش حرفاش منفیه

274 بازدید | 37 پست

هر موقع زنگ میزنه، حرفاش منفیه همش میگه خانواده ما از لحاظ جسمی ضعیفن، ژن ما ضعیفه همه تو سن پایین مریض شدن، اقوام پدری و مادریمو میگه، میگه ما هم مریض میشیم، بمن میگه تو به 30 سالگی برسی همه ی مریضی ها رو میگیری😐 هر موقع با هم حرف می‌زنیم از زندگی سیر میشم ناامید میشم میگم نکنه درست از آب در بیاد حرفهاش، ینی منم قراره تو سن پایین مریض باشم و بچه هام پرستاری منو بکنن و... مامانمون دیابت داره، منو خواهرم تنبلی تخمدان داریم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واااا منم تنبلی تخمدان دارم اینکه مریضی خاصی نیست

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2728
جواب زنگاشو کم بده اکثرا بپیچون 

خواهرشه نمیشه که ازش دوری کنه

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

تو مثبت باش... بگو خواهر قرار نیست که همه مثله هم باشن..... ان شالله اینده ما روشنه...من تصمیم گرفتم با امید زندگی مو ادامه بدم پس شما هم امید داشته باشه😊

هروقت از مریضی و بدبختی حرف زد تو تاییدش نکن و با زبون مهربون بگو بابا بیخیال خدا بزرگه و یه سری حرفای مثبت از اینترنت سرچ کن و بهش بگو...

مطمین باش بعد چند وقت نتیجه میبینی

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

خواهرت حتما باید بره پیش روان درمانگر تا بدتر نشه شماام اگه میتونی روش تاثیر مثبت بذاری پس کمکش کن اگرم نمیتونی پس رابطه تو کم کن که خودت اذیت نشی ....

گر نگهدار من آن است که من میدانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد .....صلوات لطفا 😍😍😍
2706