1648
1605
عنوان

خواهرم همش حرفاش منفیه

265 بازدید | 37 پست

هر موقع زنگ میزنه، حرفاش منفیه همش میگه خانواده ما از لحاظ جسمی ضعیفن، ژن ما ضعیفه همه تو سن پایین مریض شدن، اقوام پدری و مادریمو میگه، میگه ما هم مریض میشیم، بمن میگه تو به 30 سالگی برسی همه ی مریضی ها رو میگیری😐 هر موقع با هم حرف می‌زنیم از زندگی سیر میشم ناامید میشم میگم نکنه درست از آب در بیاد حرفهاش، ینی منم قراره تو سن پایین مریض باشم و بچه هام پرستاری منو بکنن و... مامانمون دیابت داره، منو خواهرم تنبلی تخمدان داریم

کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣. آز ینی آزمایش، ولن(ولنتاین)، شوشو(شوهر گرامی). پروف(پروفایل) ریپ(ریپلای).  رون پا؟! اینو دیگه واقعا نمیدونم کجای دلم بذارم😥آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂

واااا منم تنبلی تخمدان دارم اینکه مریضی خاصی نیست

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

جواب زنگاشو کم بده اکثرا بپیچون 

خواهرشه نمیشه که ازش دوری کنه

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
1613
خواهرشه نمیشه که ازش دوری کنه

خواهرش باشه وقتی شخصیتش منفیه بدتر رو اینم تاثیر میذاره بعدم نگفتم کات کنه گفتم حدالامکان دوری کنه 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تا تولد سلطـــــــ♥️ان باقیست....  

تو مثبت باش... بگو خواهر قرار نیست که همه مثله هم باشن..... ان شالله اینده ما روشنه...من تصمیم گرفتم با امید زندگی مو ادامه بدم پس شما هم امید داشته باشه😊

هروقت از مریضی و بدبختی حرف زد تو تاییدش نکن و با زبون مهربون بگو بابا بیخیال خدا بزرگه و یه سری حرفای مثبت از اینترنت سرچ کن و بهش بگو...

مطمین باش بعد چند وقت نتیجه میبینی

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی
وا😂😂😂😂 گوش نده دختر خواهرت چقدر منفیه 

خیلیییییی بیچارم کرده😂

کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣. آز ینی آزمایش، ولن(ولنتاین)، شوشو(شوهر گرامی). پروف(پروفایل) ریپ(ریپلای).  رون پا؟! اینو دیگه واقعا نمیدونم کجای دلم بذارم😥آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂
1614

بهش بگو انقد بدبین نباش وقتی ب چیزای منفی فک کنی‌برات اتفاق میفته ب چیزای خوب و مثبت فک کن

❤ئه گه ر ئا فره ت ئه شقی پاره ی پیاو بوودونیا تیری ناکاتبه لام ئه گه ر ئه شقی ناخی پیاو بووسامانی دونیا فریوی نادات❤   ❤یک عدد کورد اهل سنت میباشمممممممممم❤

خواهرت حتما باید بره پیش روان درمانگر تا بدتر نشه شماام اگه میتونی روش تاثیر مثبت بذاری پس کمکش کن اگرم نمیتونی پس رابطه تو کم کن که خودت اذیت نشی ....

گر نگهدار من آن است که من میدانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد .....صلوات لطفا 😍😍😍
واااا منم تنبلی تخمدان دارم اینکه مریضی خاصی نیست

ممکنه بعدا به ناراحتی قلبی و دیابت دچار بشیم

1432

جوری فکرکن که این حرفا به جای دادن حس ناامیدی بهت باعث انگیزه بشه که بیشتر به سلامتیت اهمیت بدی.

چون بعضی بیماریها ارث هستن.بعضیها در اثر بدخوری وعادات ناسالم غذا وخواب تشدید میشن و...پس با رعایت اصول درست میشه جلوی اونا رو گرفت.

این کاریه که شما باید بکنی نه منتظر بمونی که آیا حرف خواهرتون درست در میاد یانه😊

در ضمن سعی کنین اولا کمتر همکلام بشین دوما این شما باشین که حرفای ناامید کننده اونو با دادن امید جواب بدین.شاید حال اونم بهتروبا انگیزه تر بشه.ادما به دلداری نیاز دارن😊

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
بهش بگو انقد بدبین نباش وقتی ب چیزای منفی فک کنی‌برات اتفاق میفته ب چیزای خوب و مثبت فک کن

ینی فقط لب و لوچه م آویزون میشه وقتی گوشیو قطع میکنم 😂

وای منم مادرشوهرم اینجوریه

پیشمون هم زندگی می‌کنه

منم خیلی انرژی منفی میگیرم از حرفاش همیشه اه و ناله

دیگه تعاملمو کم کردم، دیدم چاره ای نیست

یعنی میریم و میایما ولی من بیشتر پیش شوهرمم یا کارای خودمو میکنم خیلی هم زبون نمیشم

البته اینم بگم خسته شدم که این راهو پیش گرفتم چندسال اول همش سعی میکردم من تاثیر بذارم، حرفای مثبت می‌زدم و محیطمون شاد میکردم و اینا... تاثیر هم داشت ولی کم 

ممکنه بعدا به ناراحتی قلبی و دیابت دچار بشیم

واییی ول کنید این فکرارو الان نصف زنای دنیا تنبلی دارم که با دارو خوب شدن

1628