2703
2553

عکسایی که خودتو از بچه هاتون میگیرین رو به عکس آتلیه ای تبدیل میکنم.

اگه عکسی داری که دوسش داری و بکشو دوست نداری نگران نباش چاره داره.برام بفرستش تا به آتلیه ای تبدیلش کنم.

هزینه عکس کودک ۵ هزار ت

عکس بزرگسال ۱۰ هزار ت

تبدیل عکساے خونگـــے به آتلیه اے.آتلیه آنلاین آراد.آدرس پیجم arad.ash7

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چه جالب من خیلی از عکسای عروسیمو دارم... 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2714
مدل عروس هم داشتم.که عکساشون تو خونه بود و براشون درست کردم

مال من همه تالارو خونه ان خیلی بدم میاد 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

نگران امنیت عکساتون هم نباشید بعداز مونتاژ و تحویل به مشتری کلا همه رو پاک میکنم از سیستم.و فقط درصورتی عکسها بعنوان مدل و نمونه قرار میگیرن که مشتری راضی باشه.چه کودک چه بزرگسال

دوست داشــتین درست بشن من در خدمتم

چطوری تحویل میگیریم ؟؟

چطوری تحویل میگیریم ؟؟

فایل عکس رو بعداز مونتاژ براتون توی تلگرام یا واتس میفرستم.وقتی عکس بصورت فایل فرستاده میشه کیفیتش اصلا تغییر نمیکنه