2410
2553
عنوان

برنج نظر بدین

409 بازدید | 40 پست

سلام خانوما برنج اهواز خوشمزس ؟

ینی برنجی که تو اهواز کشت میشه

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین

عالیه😁😁

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عالیه😁😁

واقعا؟آخه میگن ریزه خوشمزه نیس ب شک افتادم پس بخریم؟

قیمتش چقدی هست؟

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
2456
طبعش گرمه از لحاظ طب سنتی میگن خیلی خوبه 

طعمش خوبه؟

2714
اسم هاشو بگو بو دارن؟

والا نمیدونم مزرعشو دیدیم انگار چند روزه دیگه میخوان برداشت کنن اونجور که شنیدم گفتم ازشون کمی بخریم

برنج😢😢😢 گرون شده لامصب این ماه باید بخریم. دیگه اخرای برنجمونه

ما که همش هندی خوردیم تا حالا😆

کجایی هسی ؟؟ما که شیراز هستیم و اینجا طرفدار نداره اصلا

آذربایجان

برنج اهوازی اصن قد نمیکشه 

لاقل طعمش خوبه؟

یکی مثل ما ک تو شیراز هسیم و برنج کامفیروزی میخوریم دوسش نداریم اما اگه این برنجه خودمون نبود قطعا برنج خیلی خوبی بود،طعمش خوبه فقط یکم قیافش یلی جالب نیس دون دون نمیشه ان چنانی،سمت ما کیلو چهارده تومن میدن

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
2706