2726

اگه تعداد تکمیل بشه و ۴۰ نفر بشیم میزارم دوستای خوبم😁

تعداد رای : 3
نظرسنجی
بله
3
100%
نه
0
0%
یه ختم دیگه بهتره
0
0%
وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

@دریاییازصبر       @باشکوه     @artis      هرکی رو میشناسید که ساید علاقه داره شرکت کنه صدا بزنید💋

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

من هستم

انها که داستان امروز ما را باور نمی کنند😔              روزی خواهد امد که انسانها به دلیل عقل و علم تسلیم دین بشنوند دران روز اگر کسی بی دینی کند ادم احمقی جلوه می کند مردم ان روزگار داستان امروز ما را باور نخواهند کرد که بعضی ها با بی دینی برای خود شانی قائل بودند ان روز اگر چه همه به دلیل عقلانیت تسلیم دین خواهد شد اما همه نمی توانتد عاشقانه دین داری کنند فرق است بین مسلم و مومن👌💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
@دریاییازصبر       @باشکوه     @artis      هرکی رو میشن ...

راستش نمیدونم کدوم ازعزیزان مجردهستن ولی یه تاپیک بودکه نمازشب مخصوص مجردها خونده میشد.پیداکردم خبرت میکنم آبجی نازم🥰😘برای تکمیل لیست چندنفرلازمه؟

خدا با منه و برای من کافیه  
من هستم ولی میگه سوره طه  نبود؟

چرا سوره طه سرجاشه دوستان تقاضا کردن گفتم اگه زیاد باشه میزارم

راستش نمیدونم کدوم ازعزیزان مجردهستن ولی یه تاپیک بودکه نمازشب مخصوص مجردها خونده میشد.پیداکردم خبرت ...

مرسییی مهربون  باید ۴۰ نفر بشن تا چله شروع بشه .واقعا لطف میکنی💋

مرسییی مهربون  باید ۴۰ نفر بشن تا چله شروع بشه .واقعا لطف میکنی💋

کاربری به اسم گلپونه ۱۳۷۷ این تاپیک رو زده بود ولی کاربریش قطع دسترسی شده.

ازمهنازجون پرسیدم سه نفررو معرفی کردن.نمیدونم تودوره های قبل بودن یانه.لطف کن نگاه کن اگرنیستن صداشون کنم. (دختر-رویایی .۱۱۰bal110. آلماا )این سه نفرازدوستان.

من مجردم

عزیزم زینب جون خواستن اگرکسی رو میشناسم معرفی کنم.ماه پیش یه کاربری بنام گلپونه۱۳۷۷لطف کردن برای مجردای سایت نماز شب میخوندن.منم خواستم ازاون تامیک منشن کنم که متاسفانه قطع دسترسی شدن ونتونستم.

عزیزم زینب جون خواستن اگرکسی رو میشناسم معرفی کنم.ماه پیش یه کاربری بنام گلپونه۱۳۷۷لطف کردن برای مجر ...

فدای سرت عیبی نداره خودم سرم خلوت بشه تکتک مجردای سایتو میشناسم😁صدا میزنم

کاربری به اسم گلپونه ۱۳۷۷ این تاپیک رو زده بود ولی کاربریش قطع دسترسی شده. ازمهنازجون پرسیدم سه نفر ...

بله میشنایمشون دوتاشون همیشه همراهم بودن و دوست خوبم هستن

2706