1507
1411
عنوان

😲وحشتناک ترین شب من

| مشاهده متن کامل بحث + 2031 بازدید | 117 پست

دوستان عجله نکنید نتش قطع شد کار واجب پیش اومد و.....😒😒

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
اسی نگفت وکیل با خودش اورده ها دارم سر ب سرش میزارم ک زودی بگه 😒شمام مجبور نیستی ریپلای بزنی ها نم ...

والا 

این گزارش هم نبود معلوم نبود چطوری باید میترسوندیمشون 😂😂

هر روز را چنان زندگی کن ، گویا آخرین روز زندگی توست...❤️💫

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1517
1334

حالا تا استارتر بیاد این بیسکوییت های ترد قبلن روشون نمک داشت مگه نمکم گرون شده 😑😑 هیچی نداره دیگه 

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
اسی نگفت وکیل با خودش اورده ها دارم سر ب سرش میزارم ک زودی بگه 😒شمام مجبور نیستی ریپلای بزنی ها نم ...

والا من متوجه نشدم شوخی بود

شرمنده

از بس تو هر تاپیکی میری پیدا میشن کسایی که گزارش میزنن و تاپیک رو حذفش میکنن

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
1476
حالا تا استارتر بیاد این بیسکوییت های ترد قبلن روشون نمک داشت مگه نمکم گرون شده 😑😑 هیچی نداره دیگه ...

😂😂😂نمک تو باطنشونه مسئله حفظ حجابه😂

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

استارتر نطر منو میخوای تایپ نکن این تاپیکه چن مین دیگه میترکه 

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
حالا تا استارتر بیاد این بیسکوییت های ترد قبلن روشون نمک داشت مگه نمکم گرون شده 😑😑 هیچی نداره دیگه ...

بیسکوییتو لیس بزن تا خیس شه بعد بزنش تو نمک 😁🙊

اینم راه حل

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
1514