1464
1521
عنوان

😲وحشتناک ترین شب من

| مشاهده متن کامل بحث + 2031 بازدید | 117 پست

چرا مد شده تو تاپيكا نصفشو ميگن بعه اخرش كلمه كه ولي اما ميزارن ميرن 

بقيشم صفحه سه چهار ميزارن

تاپيك بامداد خمار💪🏽💪🏽گروه نارنجي وزن اوليه ٩٦ هدف اول ٩١ بود شدم ٩٠ هدف دوم ٨٦ هدف سوم ٨١ هدف چهارم ٧٦ هدف پنجم ٧٣ هدف نهايي و اصلي ٧١ پيش به سوي لاغري💪🏽💪🏽💃💃💃💃💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽💪🏽

قشنگ میدونین کجاشم تموم کنیداااا 😅

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
بیاین خودمون حدس بزنیم من میگن تو خونه ی اسی اینا بوده

من میگم تو راه با یه خانم دیدیش

حکایت عاشورا حکایت ذره ذره بد شدن انسان هایی است، که در آخر به تباهی رسیدند.مراقب باشیم که ذره ذره یزیدی نشیم.
تا ده میشمارم نگی گزارش میزنم😊

عزیزم شاید طولانی هست داره تایپ میکنه

وقتت هدر میشه از تاپیک برو بیرون 

گزارش دیگه چیه یاد گرفتین

خدا جونم خودت حافظ پسر کوچیکم باش. برای سلامتیش لطفا صلوات بفرستین😍😍 خاطره بارداری و زایمان من
1334
ولی خدایی خیلی چندشه یه حرف و نصفه جای حساسش ول میکنن 😑

سریالیه

حکایت عاشورا حکایت ذره ذره بد شدن انسان هایی است، که در آخر به تباهی رسیدند.مراقب باشیم که ذره ذره یزیدی نشیم.
1476
عزیزم شاید طولانی هست داره تایپ میکنه وقتت هدر میشه از تاپیک برو بیرون  گزارش دیگه چیه یاد گر ...

اسی نگفت وکیل با خودش اورده ها

دارم سر ب سرش میزارم ک زودی بگه 😒شمام مجبور نیستی ریپلای بزنی ها نمیخوندی☺️

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به خونمون که رسیدیم موتور برادرشوهرم دم در خونش بود.کلید انداختیم تو خونمون بریم خونمون جهنم شده بود تاریکه تاریک خاستم جراغ قهوه گوشیمو روشن کنم اصلا نمیشد سر صدا بهم ریختن خونه میامدب وسط های پله ها من رسیدم .فهمیدم کسی تو خونمون اومده .با سرعت از پله ها اومدم پایین .به شوهرم گفتم دزد اومده خونمون.ماهم فک کردیم دزد از درب خونه وارد شده از درب حتما خارج میشه در بستیم و قفل کردیم هرچی درب خونه برادر شوهرمو میزدیم در باز نمیکرد با لقد زدیم با مشت انگار ن انگار

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514