2726

چندروزه سرماخوردین؟؟؟چیکارا کردین؟؟؟روبه بهبودین؟؟؟بیاین بهم راهکاربدیم......

من که هرکاری کردم اما انگاردوس داره جاخشک کنه....البته اینکه خونمونم سرده بی تاثیرنیس😩😩😩😩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابامو بگم بیاد؟

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2728
من سه روزه دیروز عدسی اورد مامانم یکم خوب شده بودم ولی الان رفتم حموم اصن بدترم شدم دراز کشیدم شوهرم ...

همون منم حموم واجبه که برم(متوجه شدی که)ولی میدونم برم بدترمیشم چون خونمون سرده.....بنظرت ازلحاظ شرعی اشکالی نداره؟تیمم کنم کافیه؟

آویشن دم کن بخور سیرخشک چندحبه ریز کن بااب بخور

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

من حدود ۵ روزه، قرص که سرماخوردگی و انتی هیستامین و انتی بیوتیک خوردم البته حدود دو سه روزه اینارو میخورم، خوراکیم حسابی میوه و لیمو شیرین میخورم شلغم میخورم و واسه گلومم‌ عسل و لیمو ترش توی اب جوش میریزم خداروشکر انگار دارم خوب میشم

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸