1464
1411

چندروزه سرماخوردین؟؟؟چیکارا کردین؟؟؟روبه بهبودین؟؟؟بیاین بهم راهکاربدیم......

من که هرکاری کردم اما انگاردوس داره جاخشک کنه....البته اینکه خونمونم سرده بی تاثیرنیس😩😩😩😩

برای کسی که میفهمدهیج توضیحی لازم نیس وبرای کسی که نمیفهمدهرتوضیحی اضافی است

بابامو بگم بیاد؟

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436
من سه روزه دیروز عدسی اورد مامانم یکم خوب شده بودم ولی الان رفتم حموم اصن بدترم شدم دراز کشیدم شوهرم ...

همون منم حموم واجبه که برم(متوجه شدی که)ولی میدونم برم بدترمیشم چون خونمون سرده.....بنظرت ازلحاظ شرعی اشکالی نداره؟تیمم کنم کافیه؟

یا اون حالت چیز کردین😪 برو بخاری شوفاژ روشن نکردی چرا

تازه عروسی کردیم بخاری نخریدیم هنوز....شوفاژ نداره

1444

😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭 دارم میمیرم از دیروز گلو درد دارم هیچ قرصی هم نمیتونم بخورم جز آموکسی سیلین همسرمم سرما خورده 😭

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

من حدود ۵ روزه، قرص که سرماخوردگی و انتی هیستامین و انتی بیوتیک خوردم البته حدود دو سه روزه اینارو میخورم، خوراکیم حسابی میوه و لیمو شیرین میخورم شلغم میخورم و واسه گلومم‌ عسل و لیمو ترش توی اب جوش میریزم خداروشکر انگار دارم خوب میشم

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸