2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر واقعی هس امتحان کنم.بدتر نشم.قرص جلوگیری داغون کرده پوستمو

آره من یه ماه خوردم افتضاااح شده بود صورتم😣😣

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2728
سیک ی دکمه اس تو جدول فشار بده

نه دیه تو فشارش بده ببینیم اونم بلدی یا تخصصت فقط جوش شیرینه😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738
ال دی تازه ده روزه شروع کردم 

خوب حتما بهت نمیسازه قرصای جلوگیری انواع مختلفی دارن یه جور دیگه شو امتحان کن

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
یه دختریو دیدم بهم گفت چرا ب پوستت نمیرسی گفتم انقد کرم و اینا زدم حوصلم سررفته گفت پماد زینک بزن من ...

برا نرم شدنشه یا سفید شدن؟ آخه من دو سه تا خال کوچیک داشتم لیزر کردم بعد لیزر دکتر گفت زینک اکسید بزنم

خوب حتما بهت نمیسازه قرصای جلوگیری انواع مختلفی دارن یه جور دیگه شو امتحان کن

نمیدونم چیا هستن نه ساله ازدواج کردم برای اولین بار شروع کردم که اینجوری شد پوستم حتما بخاطر همین قرصه دیگه

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
ورپریده مخصوص توعه😂

برا کنکورم میخونی؟؟

نمیدونم چیا هستن نه ساله ازدواج کردم برای اولین بار شروع کردم که اینجوری شد پوستم حتما بخاطر همین قر ...

خو نخور دختر خوب

برو دکتر یا ماما برات عوضش کنه 

2706