2726

یک ماهه پیش تو همین سایت مشکلمو مطرح کردم

گفتم من سبزه ام و لک داره صورتم چیکار کنم و درضمن پوست صورتم خشک هم هست

یکی یهم گفت ی راهی رو میگم برام دعا کن قول میدم یک ماه دیگه صورتت صاف و شفاف و نرم بشه گفتم باشه بگو دعات میکنم

گفت گلیسرین بگیر با گلاب مخلوط کن ی زره ابلیمو هم کم بریز 

بعد هر شب بزن ب صورتت بخواب 

شب اول زدم صبحش صورتم ترم و لطیف شده بود مشتاق شدم و ادامه دادم الان یک ماهه دارم میزنم صورتم شده صاف 

لکه ها خیلی کمرنگ شده 

صورتم نرم و لطیف شده 

طوری ک تموم ادمای اطرافم متعجبن شدن و متوجه تغییر صورتم

بهشون گفتم باور نکردن فک کردم دارم میپیچونمشون فک کردن دکتر پوست رفتم برامم مهم نبود باورشون 

اینه حقیقت ماجرا ولی میترسم این سفید شدن بعدا بدتر کنه پوستمو اگه اطلایی دارین لطفا بگین ادامه بدم این راهو یا ن ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلسیرین گلاب آب لیمو هرسه تا از بهترین مواد برا پوستن خیالت راحت هیچ اتفاق بدی قرار نیست بیفته

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
جوش شیرین زدی؟😑

کجا گف جوش شیرین؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
جوش شیرین زدی؟😑

کجا گفته جوش شیرین😒😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706