1507
1482
عنوان

جوش ریز صورت نوزاد 6ماهه

65 بازدید | 16 پست

خانوما صورت دخترم چند وقته جوش زده من فک میکردم حساسیت باشه از غذاش ولی نبود داره بدترم میشه دکترشم تا دوشنبه نیست شما تجربه ای دارین؟؟؟چی خوبه که بدتر نشه

🍃او بــا شمـاســت هــر جــا کــه بـاشیـد                   سـوره حـدیـد/آیـه ۴🍃

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

بوسش میکنین مخصوصا آقایون با سیبیلاشون

شوهرم که خیلی بوسش میکنه حالا چند روزه ممنوع کردم بوس کردنش رو

1484

پوستش خشک نیس

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
حساسیت میتونه از لباس یا پتو هم باشه و غذا شایع ترینش هست

اخه دیگه غذاهایی که میدادم از قبل اینجور نمیشد پتو ایناشم که از اول همینا بوده

اخه دیگه غذاهایی که میدادم از قبل اینجور نمیشد پتو ایناشم که از اول همینا بوده

چیزی که من در مورد حساسیت پوستی میدونم ممکن هست یک دفعه خودش رو نشون بده

یعنی حساسیت غذایی ممکن هست تا یه دوره هیچی نشون نده یهو بروز بده

پس اصلا فکر نکن حساسیت غذایی رد میشه

حتی بچه هایی هستن تا 6ماه شیرمادر میخورن بدون مشکل ولی همون ماده غذایی رو خودشون نمیتونن بخورن

روی جوشا یه خورده به خشکی میزنه ولی بقیه صورتش نرمه

والا چی بگم بچه منم همینجور بود منتها از دوماهگی اینجوری شد .خیلی بد بود جوش هاش .اینارو میخاروند خون میفتاد .بعد شامپو ایروکس گرفتم براش از کف شامپو به صورتش مالیدم بهتر شد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
1334
چیزی که من در مورد حساسیت پوستی میدونم ممکن هست یک دفعه خودش رو نشون بده یعنی حساسیت غذایی ممکن هست ...

خیلی سخته فهمیدنش اینجوری

عزیزم این جوشها مال حساسیت هستش اگه شیرخودت رو میخوره وقتی اون غذاها میره تو شیرت باید پروتئین گاوی. سویا. کنجد. غذاهای دریایی و مغزها رو از رژیمت حذف کنی اگه بهش حریره بادوم میدی مطمئن باش ازونه سریع قطع کن اگه شیرخشک میخوره اونو عوض کن شیرخشک جونیور آلژیک بگیر

عزیزم این جوشها مال حساسیت هستش اگه شیرخودت رو میخوره وقتی اون غذاها میره تو شیرت باید پروتئین گاوی. ...

حریره رو یک بار دادم راستش بعد اون شروع شد ولی خب من دیگه ده روز بیشتره بهش ندادم تنمیدونم چرا نمیره

حریره رو یک بار دادم راستش بعد اون شروع شد ولی خب من دیگه ده روز بیشتره بهش ندادم تنمیدونم چرا نمیره

خوب عزیزم طول میکشه تا خوب بشه خودتم نباید بادام و مغزهای دیگه رو بخوری اگه بهش شیر میدی اصلا نباید به محل جوشها لیف بزنی یا بخارونی و هفته ای یکبار بیشتر نبرش حموم و اگه بخاطر خارش محل جوشها بچه بیقراره براش کرم ثمین بزن به بدنش

خوب عزیزم طول میکشه تا خوب بشه خودتم نباید بادام و مغزهای دیگه رو بخوری اگه بهش شیر میدی اصلا نباید ...

ممنون امیدوارم خوب شه دیگه بدتر نشه

1476
خوب عزیزم طول میکشه تا خوب بشه خودتم نباید بادام و مغزهای دیگه رو بخوری اگه بهش شیر میدی اصلا نباید ...

اتفاقا دکتره بچه من میگف اب حموم برا جوش صورت بچه خوبه..صابون مخصوص داده بود میگیف یروز در میون ببرش حموم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا دکتره بچه من میگف اب حموم برا جوش صورت بچه خوبه..صابون مخصوص داده بود میگیف یروز در میون ببرش ...

اون جوش صورته اینا برای حساسیته عزیزم خیلی فرق داره این دونه ها به مرور خشک میشن اما اگه لیف بکشی یا بخاروتی جاش مثل یه لکه سفید میشه