2733
2734

🍀اعمال آخرین چهارشنبه ماه #صفر

هرکس چهارشنبه آخر #ماه_صفر بخواند سوره های‌ (الشرح و التین و النصر و سوره توحید) را هر كدام #هفت_مرتبه، پس به حول و قوه‌ی الهی بی‌نياز می‌شود قبل از تمام شدن سال

🌺سوره التين💐

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

وَالتِّينِ وَالزَّيْتُونِ ﴿۱﴾

وَطُورِ سِينِينَ ﴿۲﴾

وَهَذَا الْبَلَدِ الْأَمِينِ ﴿۳﴾

لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي أَحْسَنِ تَقْوِيمٍ ﴿۴﴾

ثُمَّ رَدَدْنَاهُ أَسْفَلَ سَافِلِينَ ﴿۵﴾

إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ فَلَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ ﴿۶﴾

فَمَا يُكَذِّبُكَ بَعْدُ بِالدِّينِ ﴿۷﴾

أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ ﴿۸﴾

🌺سوره الشرح 🌻

أَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَ ﴿۱﴾

وَوَضَعْنَا عَنكَ وِزْرَكَ ﴿۲﴾

الَّذِي أَنقَضَ ظَهْرَكَ ﴿۳﴾

وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَ ﴿۴﴾

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ﴿۵﴾

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ﴿۶﴾

فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ ﴿۷﴾

وَإِلَى رَبِّكَ فَارْغَبْ ﴿۸﴾

💔سوره النصر❤

إِذَا جَاء نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿۱﴾

وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿۲﴾

فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا ﴿۳﴾

💍سوره(توحید )🌷

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾

لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾

وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

همچنین روايت شده هركس بخواند اين دعا را در آخرين #چهارشنبه_ماه_صفر نمی‌ميرد در آن سال به طوريكه #عزرائيل به خداوند می‌گويد: يا رب! عمر فلانی تمام شده و شما امر به #قبض_روح او نكرديد خداوند می‌فرمايد: راست مي‌گويی وليكن #عمر او را به سبب قرائت اين دعا طولانی كردم و تا آخر صفر آينده او را از جميع #آفات و #بلايات حفظ كردم

💔😎«بسم الله الرحمن الرحيم اللهم يا ذا العَرشِ العظيم و العطاءِ الكريم عَليكَ اِعتمادِي يا اللهُ يا اللهُ يا اللهُ الصمدُ الرحمنُ الرحيمُ، يا فردُ يا وترُ يا حيُّ يا قَيُّوم ، اِمْنَعْ عَنِّي كُلَّ بلاءٍ و بليّةٍ و فرقةٍ و هامةٍ ، وامنع عَنِّي شَرَّ كُلِّ ظالمٍ و جبارٍ يا قدوسُ يا رحمنُ یا رحیمُ❤🍓

خیلیا نوشتن نتیجشو دیدن.حتما بخونین

التماس دعا😘

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی مشکلات مادیمون حل میشه

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2738

خودتم الهی خیر ببینی که انتشار دادی

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

من خوندم ولی نه ب این نیت ک نمیرم ب این نبت خدایا من مرگ و ب فلج شدن ب کور شدن ب لال شدن کر شدن ترجیح میدم خدایا من ب مرگ راضیم توام ب زمین گیر شدن من راضی نشو الهی امین 🙏😔

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

استارتر عزیز ممنون از اینکه این پیام مفید رو گذاشتی انشال... حاجت روا بشی .منم تو دعاهاییکه میکنی دعا کن التماس دعا از همه دوستان  

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  
2706