1464
1411

🍀اعمال آخرین چهارشنبه ماه #صفر

هرکس چهارشنبه آخر #ماه_صفر بخواند سوره های‌ (الشرح و التین و النصر و سوره توحید) را هر كدام #هفت_مرتبه، پس به حول و قوه‌ی الهی بی‌نياز می‌شود قبل از تمام شدن سال

🌺سوره التين💐

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

وَالتِّينِ وَالزَّيْتُونِ ﴿۱﴾

وَطُورِ سِينِينَ ﴿۲﴾

وَهَذَا الْبَلَدِ الْأَمِينِ ﴿۳﴾

لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ فِي أَحْسَنِ تَقْوِيمٍ ﴿۴﴾

ثُمَّ رَدَدْنَاهُ أَسْفَلَ سَافِلِينَ ﴿۵﴾

إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ فَلَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ ﴿۶﴾

فَمَا يُكَذِّبُكَ بَعْدُ بِالدِّينِ ﴿۷﴾

أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ ﴿۸﴾

🌺سوره الشرح 🌻

أَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَ ﴿۱﴾

وَوَضَعْنَا عَنكَ وِزْرَكَ ﴿۲﴾

الَّذِي أَنقَضَ ظَهْرَكَ ﴿۳﴾

وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَ ﴿۴﴾

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ﴿۵﴾

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ﴿۶﴾

فَإِذَا فَرَغْتَ فَانصَبْ ﴿۷﴾

وَإِلَى رَبِّكَ فَارْغَبْ ﴿۸﴾

💔سوره النصر❤

إِذَا جَاء نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ ﴿۱﴾

وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا ﴿۲﴾

فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا ﴿۳﴾

💍سوره(توحید )🌷

قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾

اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾

لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾

وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

همچنین روايت شده هركس بخواند اين دعا را در آخرين #چهارشنبه_ماه_صفر نمی‌ميرد در آن سال به طوريكه #عزرائيل به خداوند می‌گويد: يا رب! عمر فلانی تمام شده و شما امر به #قبض_روح او نكرديد خداوند می‌فرمايد: راست مي‌گويی وليكن #عمر او را به سبب قرائت اين دعا طولانی كردم و تا آخر صفر آينده او را از جميع #آفات و #بلايات حفظ كردم

💔😎«بسم الله الرحمن الرحيم اللهم يا ذا العَرشِ العظيم و العطاءِ الكريم عَليكَ اِعتمادِي يا اللهُ يا اللهُ يا اللهُ الصمدُ الرحمنُ الرحيمُ، يا فردُ يا وترُ يا حيُّ يا قَيُّوم ، اِمْنَعْ عَنِّي كُلَّ بلاءٍ و بليّةٍ و فرقةٍ و هامةٍ ، وامنع عَنِّي شَرَّ كُلِّ ظالمٍ و جبارٍ يا قدوسُ يا رحمنُ یا رحیمُ❤🍓

خیلیا نوشتن نتیجشو دیدن.حتما بخونین

التماس دعا😘

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

ممنون عزیزم ⚘

🥰 من در رقابــــت با هیچ ڪس نیستـــم 😊 در مسابقه با خودم تـلاش میکنـــم 🤩 هیچ رغبتی ندارم به هر نحوی وارد بازی بهتــــر بودن از کسی شوم و تنها هدفــم این است ڪه بهتــــر از گذشته ام شوم 🤩 پیشـــرفت کنم 🥰 من این هســـتم 😃 من آزادم💃    ❤ تاپیکم که تجربیاتم درباره درمان تنبلی تخمدان هست بخونید دوستان خودم نتیجه گرفتم ان شاءالله شما هم نتیجه بگیرید ❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

عزیزای دلم واسه خودمون+ و واسه همه هموطنامون دعا کنیم

ک ان شالله همگی مشکلات مادی و معنویمون حل بشه😍

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
1436

یعنی مشکلات مادیمون حل میشه

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
1334

من خوندم ولی نه ب این نیت ک نمیرم ب این نبت خدایا من مرگ و ب فلج شدن ب کور شدن ب لال شدن کر شدن ترجیح میدم خدایا من ب مرگ راضیم توام ب زمین گیر شدن من راضی نشو الهی امین 🙏😔

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔
خودتم الهی خیر ببینی که انتشار دادی

واست صلوات فرستادم عزیزم

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔
1476