2726
عنوان

وای من از سگ خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 57 پست

من نمیترسم. خودم یه تریر دارم ولی از بزرگشم نمیترسم.

یعنی میدونی همسایه مون بزرگ داشتن خیلی با اون اوکی نبودم نزدیکش نمیرفتم. بزرگ شدم یک بار چندتا سگ وحشی بهم حمله کردن منم پریود بودم کفشم ناجور اصلا یک وضعی یعنی اگه میخواستم بدوم فرار کنم هم نمیتونستم! تنها کاری که ازم براومد یادم بود نباید بذارم اونا بفهمن ترسیدم. سر جام وایسادم و با اخم تو چشاشون خیره شدم. چهار پنج تا بودن. رسیدن نزدیکم مثلا فاصله یک متری وایسادن و همینجور به پارس کردن و هوار هوار که دیگه فامیلمون صداشونو شنیدن و اومدن کمک.

از اون به بعد فهمیدم که همش هارت و پورته کاری نمیکنن. البته منم حواسم به اونا نبود تو دنیای خودم بودم ندونسته وارد حریمشون شدم وگرنه سراغم نمیومدن.

دیگه با سگ بزرگ هم دوست میشم.

همین پریشب با شوهرم و دخترم رفتیم پارک یه هاسکی غول دیدیم اجازه نمیداد شوهرم بیاد نزدیک ولی گذاشت من و دخترم نازش کنیم. تازه خواست ازم بیاد بالا بهش گفتم اوهوی نه! بالا اجازه نداری بیای! صاحبش میخندید میگفت با خانوما رابطه ش خوبه وگرنه کسی اینجوری بهش بگه خودش میدونه!

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سگ ترس نداره. مگر اینکه هار باشه. و سگ نژاد دوبرمن خطرناکه.که انقدر گرونه که تو خیابون نیست.و کلا ن ...

دوستم پیت بول داره ادمخواره.دوبرمن که خوبه آموزش میبینه سگ پلیسیا دوبرمنن

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2728
دوستم پیت بول داره ادمخواره.دوبرمن که خوبه آموزش میبینه سگ پلیسیا دوبرمنن

پیت بول خیلی کینه ایه خیلی وگرنه باهاش خوب باشی و آلفاش باشی نگهبان عالی ای میشه.

سگ ولگرد كه فقط گرسنه و ترسيده است اما اين سگهاي با قلاده اصلا سمت كسي نميرن جوري از كنارت رد ميشن كه موشون بهت نخوره نميدونم چجوري اينقدر با دقت رد ميشن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
توی غریزه شونه بدوی میدون دنبالت

بهم میرسید حمله میکرد نه‌؟ 

آخه سگ نگهبان هستن 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
حالا من خاطره تعریف کنم استارتر بیشتر میترسه.چند روز پیش تو راه مامانم دسشوییش گرفت بنده خدا رفته یه ...

منم از گاز،گرفتنش میترسم لامصب دهنشو دو متر باز،میکنه

درسته مجازیه ولی دل شکستن هاش واقعیه 
بهم میرسید حمله میکرد نه‌؟  آخه سگ نگهبان هستن

برسه نگهت میداره یه جوری حالا یا خودت وایمیستی به زبون خوش یا لباستو میگیره یا دست و پاتو ولی در حدی که زخمی نشی فقط نگه میداره. سگ های باغ و اینا اینجوری یاد میگیرن. ولی سگ وحشی باشه ممکنه گاز بگیره.

پیت بول خیلی کینه ایه خیلی وگرنه باهاش خوب باشی و آلفاش باشی نگهبان عالی ای میشه.

اره از تولگی باید پرورشش بدی ومواظبش باشی

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

آها یه بار هم رفته بودم بیمارستان دامپزشکی لاک پشتمو برده بودم. یه سگ دالمیشن بود خیلی بزرگ به جرات میتونم بگم اندازه یه اسب پونی! بیچاره انقدر ترسیده بود انقدر ترسیده بود که حد نداشت. رفته بود زیر میز معاینه کز کرده بود با چشاش به صاحبش التماس میکرد منو ببر نذار اینا کاریم کنن! اصلا باورم نمیشد سگ به اون گندگی هم انقدر بترسه. یعنی یه بار ببینید یک سگ چقدر ممکنه بترسه همه ابهتش براتون میریزه.

برسه نگهت میداره یه جوری حالا یا خودت وایمیستی به زبون خوش یا لباستو میگیره یا دست و پاتو ولی در حدی ...

وااای خدا خوب شد در رفتم

تا چند روز مخ داداش و بابامو خرده بودم که حالا اون سگ بود

اگه خرس یا پلنگ بود چی؟ همش مسخره ام میکردن که اینجا نداره از اینچیزا اگه دیدی خیالاتته برو تو بغلشون😐😐

میدونی چیشد؟ 

روز بعد سگ های نگهبان همسایه بغلی تیکه و پاره شدن

یکی از بالای زمین صدای سگ هارو شنیده بود با دور بین نگاه کرده بود دیده بود خرسه  یارو در رفته بود

بعد که رفتن پیش سگا دیده بودن یکی و خورده یکی و کشته

احمقا کشته هه رو بردن انداختن تو جنگل بوش پیچیده بوده

حیوونای دیگه رو کشونده بوده

بعد دیده بودن پلنگه دور گردنشم از این جی پی اس ها و ایناست 

نشان گذاری جنگلبانی چی و اینا بوده

یعنی من گفتم بمیرمم نمیام اون زمیناتون دیگه😂😂

بابام داداشم همینجور مونده بودن چخبره🤷‍♀️😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔