2726
عنوان

وای من از سگ خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1664 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اینطورم

یبار کنار جاده بودیم همسرم رفت اونور خیابون غذا بخره

منم بی هوا در و باز کردم و اومدم بیرون تا چرخیدم دیدم یه سگ پشتمه

جیییغ زدم پریدم تو ماشین😂😂

طفلک گرسنه اش بود گفت این احمق چشه😅😅

بعد نون بود تو ماشین آروم درو باز میکردم براش لقمه لقمه مینداختم خورد و رفت😁😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

عزیزم نمیشه بگم نترس.چون این ترس قطعا یه ریشه ای داره.و شاید تا حدودی هم طبیعی و نیاز بدن برای دوری از خطر باشه.پس بیخیال باش.پر و بالش نده.همه سگا خطرناک نیستن.و هیچ حیوونی تا ازار نبینه ازار نمیرسونه.

2728
منم صبح میرفتم باشگاه سرکوچمون بود چون ولگرده ترسیدم بیاد سمتم مریض بشم هرکاری کردم نرفت راهمو عوض ک ...

مریض چی ای بابا از مرغ و گاو و گوسفندایی که میخوریم خطراتش خیلی خیلی کمتره

دیگه باید با ترسات کنار بیای بنظرم حمله و اینا نمیکنن اما خب این ترستون ریشه در گذشتتون داره

اره بچه بودم ی سگ سفید بزرگ اومد پشتم ک فک کردم خرس قطبی ببین چقد من دربرابرش کوچیک بودم .

درسته مجازیه ولی دل شکستن هاش واقعیه 

سگ ترس نداره. مگر اینکه هار باشه.

و سگ نژاد دوبرمن خطرناکه.که انقدر گرونه که تو خیابون نیست.و کلا نژاد بزرگیه و احتمال اینکه کسی سگ دوبرمنش رو بیاره تو خونه کمه

هر وقت سگ دیدی، اروم به راهت ادامه بده. بدویی، میان دنبالت.

اما اگه اروم رد شی کارت نداره.

2706