2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من کرم سفیدکننده صورت گرفتم پوستم عالی شد بعدش که استفاده نکردم هم پوستم نازک و داغون شد هم شد مثل روز اول این کرمای سفید کننده لایه بردار توروخدا به مردم بگین که کرماتون لایه بردار بنده های خدا اطلاع ندارن میان پوستشون درست کنن بدتر میشه 

2720
2714
من کرم سفیدکننده صورت گرفتم پوستم عالی شد بعدش که استفاده نکردم هم پوستم نازک و داغون شد هم شد مثل ر ...

اصلا یه سری کرم هست از این دست سازا نمیدونم کراتینه چیه میزنن توش تا یه مدت که استفاده میکنی پوستت مثل پوست نوزاد شفاف و سفت و عالی میشه همین که قطعش کنی در خوشبینانه ترین حالت پوستت برمیگرده به حالت اولش ولی اگه پوست خوبی نداشته باشی یا پوستت حساس باشه کهیر میزنی تا یک سالم طول میکشه درمان کنی  واسه دو تا از خواهرام اتفاق افتاد خداروشکر من استفاده نکردم فقط هزینه کردم و همینطور مونده واسه یکی از خواهرام پوستشو کلا جوشای بزرگ زیرپوستی زده بود چندتا دکتر رفت تا یک سال طول کشید درمان شد

🕌🏴🏴🏴  اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا اَباعَبدِالله  🏴🏴🏴🕌    🍁🍁🍁🍁  دختر آبانم  🍁🍁🍁🍁  😍😍😉
والا تا الان که خیلی راضی بودن از محصولات 

بله تازمانی که این کرم ها رو استفاده میکنی رضایت صد درصدی داری بعدش بدبختیت شروع میشه یه پوست نازک و داغون که یکسره قرمز میشه و جوش میزنه من بعد یک سال و نیم هنوز درگیر پوستم هستم

راستش کرما مال دوستمه

برا خودم هم سفارش دادم چند روز دیگه میرسه

خودمم هم خیلی حساسم و هر کرمی استفاده نمیکنم 

خیلی بهش تاکید کردم که خوب باشه 

گفت بیش از صدتا عکس از رضایتمندی مشتریام دارم

اینطور نیست که بعد یه مدت که استفاده نکنی بدتر بشه پوست

مشتریاش رو که دیدم خیلی تعریف میکردن ازش

میگفتن میخوایم همه محصولاتش رو بگیریم

چون هرچی ورداشتیم خوب بوده

خودمم که عکسای قبل و بعدشون رو دیدم واقعا عالی بود

2706