2410
2553
عنوان

کمک نیاز دارم... مامانم با خواستگارم مخالف هست

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 72 پست
دیگه رودربایسی رو بزار کنار . سنت مناسب ازدواجه اگه واقعا طرفت خوبه حتما بامادرت مطرح کن و خجالت نکش

شاید باورتون نشه از دیشب همش دارم اشکامو توی دلم میریزم.. من وقتی می بینم همه دوستام سر و سامان گرفتن دلم واسه خودم میسوزه . به اونا حسودیم نمیشه. اینم قسمته منه لابد. شایدقرار نیس برم سر زندگی خودم

با حرف زدن متقاعد کنشون، خیلی آدما هستن هزاران نفرن بیش ازین عدد اختلاف سنی دارن. . اگه فقط ذلیلش هم ...

روم نمیشه.

تازه عصر هم سر کار اون اقا رو میبینم. فک کنم امروز بزنم زیر گریه وقتی ببینمشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر خیلی هول نشو! حالا درسته مامانت زیاد سخت میگیره ولی توام خیلی درگیر نشو. تازه هنوز پسره رو نشناختی و اطلاعاتت از اون آدم کمه... باید اول ببینی کی و چی هست بعد بفکر ازدواج باشی. 

بعدشم تو این مدت با مادرت کم کم صحبت کن البته اگر پسره خوبه نه اغراق کنی یا ندونسته ازش دفاع کنی

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2720
شماره یه مشاور رو از یکی از دوستام گرفتم. ولی روم نمیشه به مامانم بگم. خدا چرا منو اینجوری امتحان م ...

به نظرم کم رویی مامانت یه کلام میگه نه توهم مخالفت نمی کنی میگه خب حتما دختر منم موافقه من اصلا اعتقاد ندارم که آدم باید براش حرف مردم مهم باشه ولی اگه مامانت براش مهنه و میگه سرکوفت میشنوی همون مردم فردا پس فردا بخاطر ازدواج نکردنم سر کوفت میزنن با حرف مردم چیکار داری خواهر؟؟

استارتر خیلی هول نشو! حالا درسته مامانت زیاد سخت میگیره ولی توام خیلی درگیر نشو. تازه هنوز پسره رو ن ...

کمتر از یکساله که میشنامشون. وقتایی همو میبینیم از خودش و خانوادش کاااااامل تعریف کرده واسم. دوستای صمیمیم میگفتن ایشون تو رو میخوان که همیشه سعی میکنه باهات حرف بزنه و همیشه نگات میکنه. چون تا قبل از این ماجرای ابراز علاقه بسیار ساکت بودن و اصلا با کسی حرف نمیزدن.

چجوری به مامانم بگم.. اخه من تا حالا بی اجازشون حتی اب هم نخوردم.

همین کارو کردی که 33 سالت شد اما ازدواج نکردی اعتنا نکن. برید مشاور. اگرپدر داری که اجازشون لازمه اگرهم نداری برو مشاور اگرهم تأیید کرد بعدس دادگاه تایید کنه عقد کنید.شما دختر 20 ساله نیستید که مادرتون اینطوری میکنه ای بابا

2714
میگه بعدا سرکوفت میشنوی

نه والا اینجا دخترای کمتر از 18 سال جوونه ترگلو ورگل با اختلاف سنی زیاد با شوهراشون کتک میخورن 

بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
به نظرم کم رویی مامانت یه کلام میگه نه توهم مخالفت نمی کنی میگه خب حتما دختر منم موافقه من اصلا اعتق ...

اره. رو دروایسی دارم. هم با مامانم هم با بابام. ولی خودم از مجردی خسته شدم. ایشون از طریق یه واسطه موضوع رو مطرح کردن. و اون واسطه بهم گفت که این اقا واقعا دوستت داره و خیلی میخوادت. این اقا گفتن که به هر قیمتی تلاش میکنن تا منو بدست بیارن. و واسطه حتی بهم گفت علاقه مرد به زن خیلی توی زندگی مهمه. اینکه شوهرت تو رو خیلی بخواد خیلی عالیه... ولی .... حیف

بارها اون اقا گفته بریم جایی واسه حرف زدن. ولی من بدون اجازه مامان و بابام کاری نمیکنم.  خیلی ...

خب بنظرم برو صحبت کن. زیادی خجالتی بودن و زیادی طبق نظر پدرمادر بودن هم درست نیست. فقط با اطلاع کسی برو.

ارومه. نجیبه. متینه. سرش توی کار خودشه. اهل خاله زنک بازی نیس. شرم و حیا داره. فضای مجازی هم اهلش نی ...

کمه

بلوغ عقلی، اقتصادی، اجتماعی، عاطفی و .... تحقیق درباره خودش و خانوادش، کمک گرفتن از مشاور...

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
2706