2410
2553

سلام خانوما. من مجردم و 33 سالمه. خواستگار هم شاید تک و توک داشتم که همه همون لحظه مطرح شدن توسط مامانم رد شدن و تا به حال پای کسی توی خونه ما باز نشده. الان یکی از همکارام ازم خواستگاری کرده منتها مشکلش اینه که سنش 4سال ازم کمتر هست. همه میگن من خودم بی بی فیس هستم و ریزه هستم و 10سال بچه تر نشون میدم... اون اقا هم خیلی بزرگتر از سنش نشون میده.. خیلی اروم و متین هست. نه خودش با سن من مشکل داره نه مادرش. ولی مامانه من مخالفه . خانوما سنم داره میره بالاتر و هیچ خواستگاریم که ندارم. نمیدونم چرا مامانم گفت نه. چکار کنم الان.. شخصیت اقا رو خیلی دوست دارم. مادرشم گفته اگه توی کلیات زندگی با هم مشکل نداریم و خط فکریمون یکی هست بیاد واسه قدم های بعد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانت میخواد تورو نگه داره کلفتی بکنی تو اون خونه ببحشید هااا نظرم اینه...بزن زیر حرفش ازدواج کن مامانت واسه همیشه زنده نیس برو پی زندگیت ی بچه داشته باشی پیری بهت سر بزنه

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
2720

سنت بالا نیست 

اتفاقا الان سن ازدواجته ولی اگه بگذره دیگه موقعبت بهتر شاید نداشته باشی 

اگه اوکی هست که بگو بیان 

چرا مادرت مخالفه بخاطر سن؟😏مجبور بودی سن شو بگی؟ نگو خب خواهر من

با مامانت و اون آقا بريد مشاور كمكتون كنه .

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2714

دلیل مخالف مادرت سن و سال هست؟ ؟ 

اگه پدرو مادرا بدونن با این سنگ انداختنا جلوی جوونا چ ظلمی در حقشون میشه و چ مسائلی پیش میاد هیچوق اینکارارو نمیکنن . . ب مادرت بگو باهاش حرف بزن و متقاعدش کن. . 

وقتی پسر از ۲۷سال رد میشه به بلوغ کامل فکری رسیده و اگه اختلاف سنو قبول کرده پس مشکلی نیست.

ببین مادرت مشکلش چیه دقیقا مثلا میگه سنش کمه ولت میکنه میره.بگو اونم همه چیش خوب نیست و من دارم باهاش کنار میام یا بگو عوضش من فلان خوبیارو دارم که عاشق این چیزا شده.

بالاخره خودت قلق مادرتو میدونی.

خود پسره بیاد یه جلسه خودتو مادرتو دعوت کنه کافی شاپ برای مادرت زبون بریزه خوشتیپ و مرتب بیاد بالاخره راضی میشه

سنت بالا نیست  اتفاقا الان سن ازدواجته ولی اگه بگذره دیگه موقعبت بهتر شاید نداشته باشی  ...

منم موافقم دلیلی نداشته شما و حتا اون اقا در حال حاضر سن و سال رو مطرح کنین، شما باید ب ی توافقات اولیه ای برسین کلیات رو بسنجین بعد این چیزای پرت و کم اهمیت

میگه بعدا سرکوفت میشنوی

بگو خانواده شوهر بد باشه ۱۰ سالم کوچیکتر باشم بازم سرکوفتو میزنه. براش مثالهایی ازدوروبرت بزن که پسر کوچیکه و زندگی خوبی دارن.

بگو اتفاقا بهتر میتونم کنترلش کنم.شما از بابا کوچیکتربودی  خیلی خوشبخت بودی؟ خانوادش بهت اصلا حرف نزدن؟ سرکوفت نزدن؟ 

2706