2703
2553
عنوان

حقوق شهروندی--> از حق خودمون به راحتی نگذریم

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 30 پست

سیصد تومن بله پولی برای شمای نوعی نیست تصور کن در روز چندتا مسافر جابجا میکنه و از هرکس همینقدر بخواد اضافه بگیره...

حالا مال شما سیصد تومن بود دقیقا دوروز پیش همین مورد منتها آژانس بود برای مادرم پیش اومد اون راننده چهارهزارتومن اضافه گرفت که ما هم تماس گرفتیم موضوع رو گزارش دادیم

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نام همسایه زوبروییمون اومده تو محل مسکوتی جوشکاری زده شوهرن یه نامه نوشت اهالی محل امضا کردن برد شهر ...

متاسفانه زود گفتن و تهدید کردن شده یه حربه برای افراد 

کاش واقعا پشت هم باشیم  تا قوی بمونیم 😔

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
2456

من یه بار سوار ماشین شدم گفتم دربست نرخ آژانس گفتم گفت نه بیشتره اخرش گفت بیا سوآر شو بعد تو ماشین سه ساعت غر زد که شما فقط زبونتون برای ما درازه این همه چیز گرونه ساکتین حرف نمیزنین گفتم من نرخ اژانس گفتم کم نگفتم که الان داری غر میزنی میگه اژانس نشسته زیر کولر تا تلفن زنگ بخوره مثل ما نیست چند ساعت تو خیابون میگردیم خلاصه کل مسیر غر زد انگار داره رایگان مسافر میبره

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
عزیزم اگه مردم ما به حقوقشون آشنا بودنو برا خودشون ارزش قائل بودن که الان انقدر سواری نمیدادیم به ای ...

درسته اما اون تو بحث کلان هست 

من میگم‌ حدااااقل تو این مسائل کوچیک بی تفاوت نباشیم‌

حرفت درسته اما من به شخصه با خودم فکر میکنم براش دردسر درست میشه دلم نمیاد.

چرا دلت نیاد عزیزم 

داره تخلف میکنه اخه 

چندروز پیشم به مدت20 روزاب به شدت ضعیف شده بود باز همسرم نامه نوشت بردمقامات رسیدگی نکردن برد فرماند ...

بله باید زور باشه گاهی... متاسفاااانه 

2714
افرین من همش اعتراض میکنم و ب مرجع بالا دستشون اطلاع میدم.  قبلا شوهرم مخالف بود و میگف ارزش ن ...

چه خوب همسرت همراته 

من متاسفانه نیست 

تفکر غلطی که میگه واسه خودت دردسر درست نکن!!! 

سیصد تومن بله پولی برای شمای نوعی نیست تصور کن در روز چندتا مسافر جابجا میکنه و از هرکس همینقدر بخوا ...

درسته 

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود... 

بهترین کارو کردید 

من یه بار سوار ماشین شدم گفتم دربست نرخ آژانس گفتم گفت نه بیشتره اخرش گفت بیا سوآر شو بعد تو ماشین س ...

من به این نتیجه رسیدم‌اینجور مواقع بحث نمیکنم باهاشون 

کار خودمو میکنم 

چه خوب همسرت همراته  من متاسفانه نیست  تفکر غلطی که میگه واسه خودت دردسر درست نکن!!!&nbs ...

همسر من اولا خیلی مخالف بود

میگفت از این میترسم که بلایی سرت بیارن

اما الان اونم پایه شده و حسابی از حقش دفاع میکنه

یه بار توی نانوایی دیدم که شاطر داره هم سیکار میکشه و هم گوشیشو جواب میده و هم نون از دستگاه میگیره

بهش اعتراض کردم

گفتم کار درستی نیست حتی اگه با سیگارت کنار بیام با دست زدن به گوشی نمیتونم

هیچکس دیگه همصدا با من نبود

شماره شکایت و کد نانوایی رو برداشتم و زنگ زدم

دو روز بعد که رفتم

دیکه اون شاطر رو ندیدم

همسر من اولا خیلی مخالف بود میگفت از این میترسم که بلایی سرت بیارن اما الان اونم پایه شده و حسابی ...

چه عالی 

2706