2703
2553

خانوما امروز ی موردی برای من پیش اومد که تاکسی علاوه بر اینکه تو خط خودش کار نمیکرد تازه از کرایه اون خط هم از من بیشتر پول گرفت 

من با اینکه بهش تذکر دادم اما بازم توجه نکرد 

منم پیاده شدم و پلاکشو برداشتم چون حتی اون کارت شناسایی هم تو ماشینش نبود و  به سامانه ۱۸۸۸ زنگ‌زدم و با کارشناس مربوط به تاکسی رانی حرف زدم و توضیح دادم 

ایشونم گفت بهش اخطار شفاهی میدیم اگر تکرار کنه کتبی 

.

میخوام اسنو بگم که شاید ایشون ۳۰۰تا تک تومنی از من بیشتر گرفت و این پول ناچیزی هست اما داره تخلف میکنه 

بیایید نسبت به این مسائل کوچیک بی تفاوت نباشیم و حق شهروندیمونو بدونیم و ازش به راحتی نگذریم 

نمیگم‌ اینارو رعایت کنیم گل و بلبل میشه اوضاع 

اما به سهم خودمون بیاین از این مسائل کوچیک شروع کنیم تا جامعه ای سالم تر داشته باشیم ❤

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم قبول دارم و همیشه اینکارو میکنم اگر برخورد راننده تپ سی اوکی نباشه حتما می نویسم ، اگر غذای رستو ...

منم همینطورم 

بهترین کااااره 

ماهمم همسایه روبروییمون اومده تو محل مسکونی جوشکاری زده شوهرم یه نامه نوشت اهالی محل امضا کردن برد شهرداری نرتیکه رفت همه راتهدید کرد همشون پشت شوهرموخالی کردن حالا خودش یه تنه میجنگه

حقوق# شهروندی

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

عزیزم اگه مردم ما به حقوقشون آشنا بودنو برا خودشون ارزش قائل بودن که الان انقدر سواری نمیدادیم به این مسئولین و نماینده های با غیرت

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2714

افرین

همینا که یه زمانی بحرین و افغانستانو فروختن و پولشو زدن به جیب و بردن  آمریکا سرمایه گذاری کردن! حالا الان یه مدل دیگه دارن به مردم خیانت میکنن😑 طرف بخاطر دو تیکه پارچه نامه میده ترامپ که کل مردم ایرانو رو تحریم کن( به اسم حقوق بشر!) در حالی که انقد نمیفهمه که خودش داره حق دیگران رو با تحریم پایمال میکنه، چرا باید مردم از تحریم ضرر کنن؟! خیلی از مردم شاید اصلا دنبال سیاست نباشن😕 بخاطر خواسته های خودش و به قدرت رسیدن حق کل مردم ایرانو پایمال میکنه😒 آیندگان قضاوت خواهند کرد افراد رو، کسایی که ضداستکبار بودن و کسایی که برای رسیدن به قدرت به مردم خیانت کردن( در اخر بگم که کسایی که اهل اختلاس و پایمال کردن حقوق مردم هستن در اخر تشریف میبرن کانادا و امریکا و ... اینا عشق کانادا و امریکا هستن!)
بهترین جایی که به نظرم این چیزارو رعایت میکنن، اصفهان هست من یادمه چند سال پیش آخرین باری که اسکناس ...

خودت اصفهانی؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
 یعنی با عرض معذرت چشم این آژانس و تاکسیا رو ندارم یادم میاد زمان کنکورم چقدر منو تیغ میزدن آ ...

منم‌کوچیکتر که بودم حرف نمیزدم 

اما الان خیلی محترمانه به اون فرد میگم و اگر توجه نکرد ز میزنم شکایت میکنم 

کاملا موافقم.هر کسی باید به سهم خودش توی برگشت حقوق شهروندی سهیم باشه اما متاسفانه خیلیا فقط نظاره ...

دقیقااا 

امیدوارم مردم اگاه تر بشن 

چندروز پیشم به مدت20 روزاب به شدت ضعیف شده بود باز همسرم نامه نوشت بردمقامات رسیدگی نکردن برد فرمانداری رسیدگی نکردن تهدید کرد میبرم استانداری رسیدگی کردن

حقوق# شهروندی

😂

افرین من همش اعتراض میکنم و ب مرجع بالا دستشون اطلاع میدم. 

قبلا شوهرم مخالف بود و میگف ارزش نداره اما الان اونم پایه شده 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706