1464
1459

خانوما امروز ی موردی برای من پیش اومد که تاکسی علاوه بر اینکه تو خط خودش کار نمیکرد تازه از کرایه اون خط هم از من بیشتر پول گرفت 

من با اینکه بهش تذکر دادم اما بازم توجه نکرد 

منم پیاده شدم و پلاکشو برداشتم چون حتی اون کارت شناسایی هم تو ماشینش نبود و  به سامانه ۱۸۸۸ زنگ‌زدم و با کارشناس مربوط به تاکسی رانی حرف زدم و توضیح دادم 

ایشونم گفت بهش اخطار شفاهی میدیم اگر تکرار کنه کتبی 

.

میخوام اسنو بگم که شاید ایشون ۳۰۰تا تک تومنی از من بیشتر گرفت و این پول ناچیزی هست اما داره تخلف میکنه 

بیایید نسبت به این مسائل کوچیک بی تفاوت نباشیم و حق شهروندیمونو بدونیم و ازش به راحتی نگذریم 

نمیگم‌ اینارو رعایت کنیم گل و بلبل میشه اوضاع 

اما به سهم خودمون بیاین از این مسائل کوچیک شروع کنیم تا جامعه ای سالم تر داشته باشیم ❤

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀️ دکتر میگه ivf 😞💔 خدایا تو پناهم باش 💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞

یعنی با عرض معذرت چشم این آژانس و تاکسیا رو ندارم یادم میاد زمان کنکورم چقدر منو تیغ میزدن آتیش میگیرم   

خداروشکر که بهترین روزهای عمرم کنار بهترین مرد میگذره هر چند تهش وصال نیست ولی من ازش بسیار آموختم   

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

منم قبول دارم و همیشه اینکارو میکنم اگر برخورد راننده تپ سی اوکی نباشه حتما می نویسم ، اگر غذای رستو ...

منم همینطورم 

بهترین کااااره 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀️ دکتر میگه ivf 😞💔 خدایا تو پناهم باش 💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞
1436

ماهمم همسایه روبروییمون اومده تو محل مسکونی جوشکاری زده شوهرم یه نامه نوشت اهالی محل امضا کردن برد شهرداری نرتیکه رفت همه راتهدید کرد همشون پشت شوهرموخالی کردن حالا خودش یه تنه میجنگه

حقوق# شهروندی

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

عزیزم اگه مردم ما به حقوقشون آشنا بودنو برا خودشون ارزش قائل بودن که الان انقدر سواری نمیدادیم به این مسئولین و نماینده های با غیرت

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
بهترین جایی که به نظرم این چیزارو رعایت میکنن، اصفهان هست من یادمه چند سال پیش آخرین باری که اسکناس ...

خودت اصفهانی؟ 

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
1334
 یعنی با عرض معذرت چشم این آژانس و تاکسیا رو ندارم یادم میاد زمان کنکورم چقدر منو تیغ میزدن آ ...

منم‌کوچیکتر که بودم حرف نمیزدم 

اما الان خیلی محترمانه به اون فرد میگم و اگر توجه نکرد ز میزنم شکایت میکنم 

کاملا موافقم.هر کسی باید به سهم خودش توی برگشت حقوق شهروندی سهیم باشه اما متاسفانه خیلیا فقط نظاره ...

دقیقااا 

امیدوارم مردم اگاه تر بشن 

چندروز پیشم به مدت20 روزاب به شدت ضعیف شده بود باز همسرم نامه نوشت بردمقامات رسیدگی نکردن برد فرمانداری رسیدگی نکردن تهدید کرد میبرم استانداری رسیدگی کردن

حقوق# شهروندی

😂

افرین من همش اعتراض میکنم و ب مرجع بالا دستشون اطلاع میدم. 

قبلا شوهرم مخالف بود و میگف ارزش نداره اما الان اونم پایه شده 

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1474
منم‌کوچیکتر که بودم حرف نمیزدم  اما الان خیلی محترمانه به اون فرد میگم و اگر توجه نکرد ز میزنم ...

آره منم الان از پسشون بر میام

خداروشکر که بهترین روزهای عمرم کنار بهترین مرد میگذره هر چند تهش وصال نیست ولی من ازش بسیار آموختم   

سیصد تومن بله پولی برای شمای نوعی نیست تصور کن در روز چندتا مسافر جابجا میکنه و از هرکس همینقدر بخواد اضافه بگیره...

حالا مال شما سیصد تومن بود دقیقا دوروز پیش همین مورد منتها آژانس بود برای مادرم پیش اومد اون راننده چهارهزارتومن اضافه گرفت که ما هم تماس گرفتیم موضوع رو گزارش دادیم

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄
نام همسایه زوبروییمون اومده تو محل مسکوتی جوشکاری زده شوهرن یه نامه نوشت اهالی محل امضا کردن برد شهر ...

متاسفانه زود گفتن و تهدید کردن شده یه حربه برای افراد 

کاش واقعا پشت هم باشیم  تا قوی بمونیم 😔

من یه بار سوار ماشین شدم گفتم دربست نرخ آژانس گفتم گفت نه بیشتره اخرش گفت بیا سوآر شو بعد تو ماشین سه ساعت غر زد که شما فقط زبونتون برای ما درازه این همه چیز گرونه ساکتین حرف نمیزنین گفتم من نرخ اژانس گفتم کم نگفتم که الان داری غر میزنی میگه اژانس نشسته زیر کولر تا تلفن زنگ بخوره مثل ما نیست چند ساعت تو خیابون میگردیم خلاصه کل مسیر غر زد انگار داره رایگان مسافر میبره

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
1331