2737
2734
عنوان

لرزش یهویی نوزاد .😕میشه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1059 بازدید | 25 پست
ببخشید دقیقا چطوری میشد من خیلی نگرانم این دکترام ک توضیح خاصی نمیدن

میبینی ادم سرماش میشه یهو میلرزه شونه هاش میره بالا اونجوری نوزادیش بود دقیق یادمه 

ببین اصلا نگران نباش وقتی خوابه پاهاشو صاف کن دستاشم کنارش بعد با پتو مث قنداق بپیچش  شاید از سرما اونجوری میشه طبیعیه گلم اصن نگران نباش من همیشه پسرمو اوتجوری میپیچیدم یهو خوابش میبرد اونجوری وقتی میشه هم از خواب نمیپره توروخدا انقدر حساسیت نشون نده کاملا طبیعیه بهم ریختن اعصابت رو بچه هم تاثیر میزاره اروم باش چیزی نیست تجربه شو دارم ک میگم چیزی نیس وگرنه حتما میگفتم ببری دکتر و مطمءنم ک مطمءنت میکنم چیزی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا بچه من قبلا یهو دستاشو میداد بالا مثلا ترسیده باشه اونطوری ولی الان میلرزه

همه ی حرکتا طبیعیه 

ببین بپیچش تو پتو دستا و پاهاشو هام صاف کن دستاشم کنارش اینجوری عالیه بچه راحت میخوابه 

رفلاکس یا کولیک نداره؟

طبیعیه عزیزم، اکثر بچه ها این حالتو دارن، تو خواب میترسن که اینجوری میشن، اگه بیداره و میلرزه هم اون لحظه جیش میکنه، بزرگتر بشه خود به خود خوب میشه

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤
2738
طبیعیه عزیزم، اکثر بچه ها این حالتو دارن، تو خواب میترسن که اینجوری میشن، اگه بیداره و میلرزه هم اون ...

خب این دوتا هم تاثیر داره 

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤