2726
عنوان

لرزش یهویی نوزاد .😕میشه کمکم کنین

1019 بازدید | 25 پست

بچم 5 ماهشه هفته ی پیش ی لرز خفیف دوثانیه ای موقع شیر خوردن داشت منم ترسیدم سریع بلندش کردم ی حالتی بود ک انگار خواب دیده باشه اونطوری (نمیگم خواب میبینه ها میگم مثل وقتایی ک خواب بد میبینیم یکی بیدارمون میکنه اونطوری شد)  دیروزم اینطوری شد بردم دکتر گفت طبیعیه 😑😑 ولی خب یکم ترسیدم بازم کسی تجربه ای داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله من 

خواهر منم دقیقا اینجور میشد انقدر نگرانش بودیم ۱۵ سال پیش یهو میلرزید خیلی تکرار میکرد رفتیم دکتر گفتن بیاین ازمایش بعد یکی از فامیلا گف ولش کنین میبرین بچه رو سوراخ سوراخ میکنن اخرم ی جواب درس درمون نمیدن موند خود ب خود از سرش افتاد الانم ۱۵ سالشه ماشالله خانومیه برا خودش درسم خوبه و هیچ بیماری نداره نگران نباش

عزیزم جیش میکنه تنش خیس میشه اونجوری میشه 

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
بله من  خواهر منم دقیقا اینجور میشد انقدر نگرانش بودیم ۱۵ سال پیش یهو میلرزید خیلی تکرار میکرد ...

مثلا بچه من قبلا یهو دستاشو میداد بالا مثلا ترسیده باشه اونطوری ولی الان میلرزه

طبيعي هست،ني ني منم اينطوري شده.من احساس مي كنم دوست داره موقع خواب جسبيده باشه به من.وكرنه احساس تر ...

بچم قبلا ک میترسید انگار دستاشو میداد بالا بازم میخوابید ی لحظه چشاشو باز میکرد ولی این دفعه تو خوابه میلرزه دوثانیه 

2706