1600
1480
عنوان

لرزش یهویی نوزاد .😕میشه کمکم کنین

194 بازدید | 25 پست

بچم 5 ماهشه هفته ی پیش ی لرز خفیف دوثانیه ای موقع شیر خوردن داشت منم ترسیدم سریع بلندش کردم ی حالتی بود ک انگار خواب دیده باشه اونطوری (نمیگم خواب میبینه ها میگم مثل وقتایی ک خواب بد میبینیم یکی بیدارمون میکنه اونطوری شد)  دیروزم اینطوری شد بردم دکتر گفت طبیعیه 😑😑 ولی خب یکم ترسیدم بازم کسی تجربه ای داره

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

بله من 

خواهر منم دقیقا اینجور میشد انقدر نگرانش بودیم ۱۵ سال پیش یهو میلرزید خیلی تکرار میکرد رفتیم دکتر گفتن بیاین ازمایش بعد یکی از فامیلا گف ولش کنین میبرین بچه رو سوراخ سوراخ میکنن اخرم ی جواب درس درمون نمیدن موند خود ب خود از سرش افتاد الانم ۱۵ سالشه ماشالله خانومیه برا خودش درسم خوبه و هیچ بیماری نداره نگران نباش

عزیزم جیش میکنه تنش خیس میشه اونجوری میشه 

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1432
بله من  خواهر منم دقیقا اینجور میشد انقدر نگرانش بودیم ۱۵ سال پیش یهو میلرزید خیلی تکرار میکرد ...

مثلا بچه من قبلا یهو دستاشو میداد بالا مثلا ترسیده باشه اونطوری ولی الان میلرزه

طبيعي هست،ني ني منم اينطوري شده.من احساس مي كنم دوست داره موقع خواب جسبيده باشه به من.وكرنه احساس تر ...

بچم قبلا ک میترسید انگار دستاشو میداد بالا بازم میخوابید ی لحظه چشاشو باز میکرد ولی این دفعه تو خوابه میلرزه دوثانیه 

1403
ببخشید دقیقا چطوری میشد من خیلی نگرانم این دکترام ک توضیح خاصی نمیدن

میبینی ادم سرماش میشه یهو میلرزه شونه هاش میره بالا اونجوری نوزادیش بود دقیق یادمه 

ببین اصلا نگران نباش وقتی خوابه پاهاشو صاف کن دستاشم کنارش بعد با پتو مث قنداق بپیچش  شاید از سرما اونجوری میشه طبیعیه گلم اصن نگران نباش من همیشه پسرمو اوتجوری میپیچیدم یهو خوابش میبرد اونجوری وقتی میشه هم از خواب نمیپره توروخدا انقدر حساسیت نشون نده کاملا طبیعیه بهم ریختن اعصابت رو بچه هم تاثیر میزاره اروم باش چیزی نیست تجربه شو دارم ک میگم چیزی نیس وگرنه حتما میگفتم ببری دکتر و مطمءنم ک مطمءنت میکنم چیزی نیست

مثلا بچه من قبلا یهو دستاشو میداد بالا مثلا ترسیده باشه اونطوری ولی الان میلرزه

همه ی حرکتا طبیعیه 

ببین بپیچش تو پتو دستا و پاهاشو هام صاف کن دستاشم کنارش اینجوری عالیه بچه راحت میخوابه 

1578