2737
2734
عنوان

احساس حماقت میکنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 25 پست

منم شاخ دراوردم از کارای خودم چرا انقدر احمقم چرا نمیتونم قهرکنم یاتلافی کنم چرا زوددمیبخشم؟ اینارو همش به خودم میگم و قول میدم دفعه ی بعد محکمتر برخورد کنم و نبخشم و هربار زود کوتاه میام بدون اینکه بفهمم.

دقیقااااااااا منم همین حس دارم 

خب از یه جا شروع کن که کم کم این اخلاقتو بذاری کنار.بنظر من وقتی باید بخشید که درونا خودخوری و ناراحتی عمیق نداشته باشی.اونوقت ببخش.اما اگه میبخشی و درونا حس بد داری راحت فراموش نکن همه چیو.منم تازه شروع کردم و دیگه اینجوری نیستم که هر رفتاری رو ببخشم.اگه حرفی ناراحتم کنه و بدونم اگه جواب ندم بعدا قراره خودم ناراحت باشم همونجا جواب طرفو میدم و برامم مهم نیس کی درباره م چی فک میکنه.اگرم از کسی دلخوری شدید داشته باشم فقط برا اینکه نرمال باشم همه چیو پشت گوش نمیندازم و باهاش سرسنگین میشم تا وقتی که خودم به ارامش رسیده باشم.بعضیا اصلا ارزش اینو ندارن به درستی و غلطی رفتارت باهاشون بخوای فک کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقدر تجربه های بد داشتم باعث شده اعتماد ب نفسم از بین بره

میفهمم.کم کم از اون شرایط دور کن.

هیچ مخلوفی قدرت ذهن و روان انسان رو نداره.از نو شروع کن به دوست داشتن خودت.به احترام گذاشتن به خودت.توی دنیا با وجود همه ی خانواده ودوستان آخرش خودمونیم وخودمون.

کم کم تغییر کن.تلقین کن.کتاب بخون.لباس خوب بپوش،ارایش کن.غذاهای خوب بخور.توقعاتت رو بیشترکن.

اگه ازدواج نکردی این تجربه خوبیه واست که اول خودت باید احترام خودتو نگه داری.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
خب از یه جا شروع کن که کم کم این اخلاقتو بذاری کنار.بنظر من وقتی باید بخشید که درونا خودخوری و ناراح ...

چقدر حرفای شما بهم ارامش داد .حتی با اینکه انجامش ندادم حالمو خوب کرد. من ادم تو داری هستم همه چیو میریزم تو خودم . یهسری ارو میبینم ک راحت احساسشونو نشون میدن مثلا خشمشونوانقدر خوشم میاد ازشون

2728
حتما از همین الان شروع میکنم

از هیچی نترس.اگه حرفی ناراحتت میکنه جواب بده.توقع کاری داری از کسی بگو.اوایلش سخته ولی کم کم راه می افتی.

به خودت احترام بذار😊

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2738
چقدر حرفای شما بهم ارامش داد .حتی با اینکه انجامش ندادم حالمو خوب کرد. من ادم تو داری هستم همه چیو م ...

اخه منم تا یه حدی مث تو‌بودم.هنوزم به چیزی که میخوام نرسیدم.راستش از وقتی ازدواج کردم فهمیدم اگه زبون‌نداشته باشی یه سری ادما درسته قورتت میدن.نه اینکه بگم جنگجو باشی ها.اما جاییکه باید حرفتو بزنی بزن و اگه میتونی حقتو بگیر.ادمایی که ارزش ندارنو بذار کنار و فک نکن اگه نباشن چطور میشه