2726
عنوان

احساس حماقت میکنم😔

535 بازدید | 25 پست

من کلا ادمی هستم که همه رو زود میبخشم و نامردی های ادما رو فراموش میکنم چه فامیل چ دوست و اشنا . واسم عذاب شده. چون زود میبخشم و به رو نمیارم فک میکنن ادم نمیفهمه . این اخری هم کسی که دوستش داشتم بعد از چند سال یکی دو بار بهم خیانت کرد دوباره برگشت منم قبولش کردم ب خیال اینکه درست میشه ولی اینبار بازم خیانت کرد. احساس حماقت میکنم واقعااا . به خیال خودش ک من بازهم میبخشمش . چیکار کنم که بدی ادمها رو یادم بمونه زود نبخشمشون😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هی تکرار کن تو ذهنت که این آدم بارها به من خیانت کرده و باز هم خیانت میکنه هی به خودت بگو این آدم دوستم نداره

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.
2728

منم مث تو همه رو زود میبخشم و بعدش که‌تکرار کرد کارشو  احساس میکنم برا طرف ارزون حساب شدم.درباره خیانت که اشتباه کردی واقعا.ولش کن بره پی کارش و دیگه محلش نذار

کسی نمیتونه بگه چکار کن این ی تصمیم درونیه ک خودت باید بگیری الان ناراحتی پس ببین ایا این طرف ک چتدبار خیانت کرده بازم ارزش بخشش داره! برو دنبال خوشیت خودتو پایبند اینجور اشغالا نکن اولش سخته ولی بعدش خیییلی راحت میشی اعصاب اروم

عاشق شدم ! عاشق مهربونیش  
کسی نمیتونه بگه چکار کن این ی تصمیم درونیه ک خودت باید بگیری الان ناراحتی پس ببین ایا این طرف ک چتدب ...

حتی فامیلامون ک خیلی ام نزدیکن چه کارایی کردن و من بخشیدمشووون  . یادم میفته انقدر دندونامو ب هم فشار میدم از حرص

چون آدم خوبی هستی فکر میکنی دیگران هم مثل شما هستن و طرزفکر شما رو دارن.

همین تجارب خیلی تلخ باعث باز شدن چشمتون به واقعیت میشه.

همیشه بالاترین احترام رو واسه خودت قائل باش.اعتمادبنفس و عزت نفستو ببر بالا.هیچکس حق نداره به هیچ وجه با حرف وعمل به شما توهین کنه.

اگه اعتماد بنفستو ببری بالا درست میشه گلم😊

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
حتی فامیلامون ک خیلی ام نزدیکن چه کارایی کردن و من بخشیدمشووون  . یادم میفته انقدر دندونامو ب ه ...

ی سری خصوصیات ذاتیه کارش نمیشه کرد ببخش ولی تو دلت ولی محل نزار عطارو ب لقا ببخش بقول ما اب و اتش دنبالشون کن برن 

عاشق شدم ! عاشق مهربونیش  
2706