1464
1459
داره دوسال میشه  میگم من چهارده سیکلم 12 شب اقدام کردم  شونزده سیکل 3 ظهر کیتم مثبت شد د ...

بله گلم..اسپرم دو تا سه روز تو بدن زنده میمونه واسه همین اقدام اصولی هم یک روز درمیونه

ولی خب هرچه خدا بخواد همون میشه انشالله که باردار میشی عزیزم

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475
من یه ساله عروسی کردم. اصلا جلوگیری نداشتم! ولی خدا هنوز لایق ندونسته...🙃

هم عروس من بعد یک سال و سه ماه گیرش اومد....که الان تو سه ماهه.....😊حالا همه اینو از پا قدم من میبینن....ولی خودم هنوز  

هم عروس من بعد یک سال و سه ماه گیرش اومد....که الان تو سه ماهه.....😊حالا همه اینو از پا قدم من میبی ...

نگران نباش عزیزم. سه ماه چیزی نیس ک. چکاب هاتو انجام دادی؟ مشکلی مثل تنبلی یا تیروئید نداری؟

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍
1447
نگران نباش عزیزم. سه ماه چیزی نیس ک. چکاب هاتو انجام دادی؟ مشکلی مثل تنبلی یا تیروئید نداری؟

آزمایش کامل انجام دادم ..هیچ مشکلی ندارم .....واسه تنبلی و........هم تو هفته بعد میرم سونو ...بیشتر میخوام بدونم چرا اینقدر پری نامنظمه  

عقیق جان...یه پیشنهاد دارم برات ۸۰٪جواب میده من خودم امروز شروع کردم

آزمایش کامل انجام دادم ..هیچ مشکلی ندارم .....واسه تنبلی و........هم تو هفته بعد میرم سونو ...بیشتر ...

اگه آزمایشات اوکیه ولی پری هات منظم نیس احتمالا تنبلی داری. ک اونم با مراعات کردن ، سردی تخوردن و گرمی خوردن، دارو، و از همه مهتر وزن کم کردن حله. من متاسفانه مشکلم اینه

البته ممکنه بخاطر تنبلی هم نباشه. خود اقدام کردن پریود رو نامنظم میکنه. 

خدایا تو بساز... تو بسازی قشنگ تره...😍
1476

دلم خیلی گرفته یک سال و نیم توی اقدامم ....هر ماه فولیکل بالغ چند تا دارم عکس رنگی گرفتم و .....اما هیچی ...همسرم کم تحرکی اسپرم داره ....امروز یه رگه خون دیدم دو روز دیگه موعد مه ...

فقط 36 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر م قانون جذب !!!!! دوست عزیز برای باردار شدنم یه صلوات می‌فرستی.
1331