1464
1459

اصلا ی طرفم خیییلی اومده بالا یکمم درد میکنه انگار سنگینه یعنی بچه ها خوبن؟طبیعیه تو هفته؟

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزااار مرتبه شکرررت بخاطر مهربونی و لطفت بهم ازت خواهش میکنم رحمت مهربونیتو ازم دریغ نکن و پشت پناهم باش جز تو که کسی ندارم❤❤❤ 

چندتان مگه

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

ای جانم دوقلوان جنسیتشون چیه بنظرم طبیعیه چون منم یه بار توپهلوراستم تکون میخوره یبارتوپهلوچپ یبار رومثانه

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم امسال عید روباتوجشن میگیریم انشالله قدمت برامون خیرباشه.بچه ها دعاکنید به خواسته هام برسم هرچندشایدکوچیک باشن یکیش خریدوسایل خونه هست یکیشم دماغموعمل کنم بعدهم اگه خدابخواد  خونه ای که میخوامونصیبمون کنه لطفاازته دلتون برام دعاکنید یه صلوات هم بفرستین ممنونم ازتون مهربونا

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

البته حواسم نبودگفتی ۱۴هفته ام اونموقع فکر نکنم تکون بخورن

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم امسال عید روباتوجشن میگیریم انشالله قدمت برامون خیرباشه.بچه ها دعاکنید به خواسته هام برسم هرچندشایدکوچیک باشن یکیش خریدوسایل خونه هست یکیشم دماغموعمل کنم بعدهم اگه خدابخواد  خونه ای که میخوامونصیبمون کنه لطفاازته دلتون برام دعاکنید یه صلوات هم بفرستین ممنونم ازتون مهربونا
1473

آخی عزززیزززم.

یه بار تو سونوگرافی دیدم یه خانم سه قلو حامله بود،وقتی میخواست از تخت معاینه بلند بشه نمیتونست،میگفت خودشونو زیره دنده هام جا دادن،نمیتونم.دکتر هم با دستش ماساژ داد تا متفرق بشن،بیچاره مادرو اذیت نکنین😁

حتما فندقای شما هم شیطونن

چندتان مگه

۲ تا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزااار مرتبه شکرررت بخاطر مهربونی و لطفت بهم ازت خواهش میکنم رحمت مهربونیتو ازم دریغ نکن و پشت پناهم باش جز تو که کسی ندارم❤❤❤ 
ترسیدی؟ 

اره چون دردم میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای جانم دوقلوان جنسیتشون چیه بنظرم طبیعیه چون منم یه بار توپهلوراستم تکون میخوره یبارتوپهلوچپ یبار ر ...

معلوم نیس هنوز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره چون دردم میکنه

یه کم اواز شاد برای بچه ها بخون و بلند بلند بخند نوازششون کن. چیزای شیرین بخور احتمالا ترسیدن یه جا جمع شدن.

من تو بارداریم ترسیدم جیغ زدم بچم یه نصف روز جمع شده بود تکون نمیخورد

1444