2726

من دیروز تولدم بود تازه عروسم یه سالم عقد بودم نه پارسال نه امسال برام هیچ کادویی نگرفت کیک ام نگرفت  ولی من هر دوسال براش سنگ تموم گذاشتم 

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نزديك تولدم ميشه خودم ايقد ذوق و شوق دارم همه خبردارميشن😂😂

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

حالا برا خونه پدر شوهرم همه چی رو این میخره بعد به من میگه پول ندارم اگه خواستی بعدا خودت میری یه چیز میخری

خدا وکیلی این چرت و پرتا رو از کجاتون در میارید 😁هوابم بی تو درد میکند🙄هواتون دقیقا کجا تون میشه !!!باکلاسای لعنتی 😁😁😁
حالا برا خونه پدر شوهرم همه چی رو این میخره بعد به من میگه پول ندارم اگه خواستی بعدا خودت میری یه چی ...

😒😒😒

اگه اخلاقم بده عوضش دستپختم خوبه😌دوست داشتی اخلاقم خوب بود گرسنه میموندی   

شوهر من یادش میمونه اما من بازم از یه ماه قبلش هی میگم تولدمه تولدمه چجوری قراره سورپرایزم‌کنی؟🤣🤣اونم مث خودمه.حتی یجورایی بروز میده کادو چی میخواد خخخ

منم از یه ماه قبلش دائم میگم هرچی میخواید کادو بگیرید نزارید دیقه٩٠.اخرشم هیـــــــــــچ😕

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

منم گفتم گفتم ازت توقع دارما مثل پارسال نزنی تو ذوقم قشنگ بران کادو می خری ۱۰ بارم گفتم

منم همينطور

حتى اولين سالى كه ازدواج كرده بوديم هم تولدم يادش رفت

در صورتى كه من همه دور و وريام اولين سال تولد عروس واسش طلا يا يه چيز سنگين ميخرن و جشن ميگيرن

منم واسه اينكه الروم نره هركى ميپرسيد ميگفتم واسم انگشتر خريده

هنوزم بعد ٣ سال هميشه تولدم يادش ميره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

میخوام برم برا خودم لباس بخرم به نظرتون با پول خودم بخرم یا پول اون 

2706