2726
عنوان

ازمايش خون

234 بازدید | 45 پست

سلام يك سوال داشتم 

ببخشيد بنظرتون بهتره ك براي تشخيص باردار بودنم از بي بي چك خارجي استفاده كنم يا برم ازمايش خون

چون بي بي چك هاي ايراني كه يكبار مثبت نشون ميدن يكبار منفي،گيج شدم

و اينكه براي ازمايش بايد برم پزشك زنان تا واسم تحويز كنه يا برم ازمايشگاه خودشون ميگيرن؟!

بدون نسخه هم‌میشه

بی بی چک خطا زیاد داره

اگه عقب انداختین ازمایش خون

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو آزمایشگاه بگو تیتر بتا میخام

آزمایش تیتربتا با بتافرق داره؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
عزیزم من ۴ روز از موعدم گذشته دیروز رفتم آز دادم عصر امادس این عکس نظرت چیه

هاله هم نشونه مثبت بودن هست،ولي من شنيدم نتيجه مثبت كاذب زياد هست توي بي بي چكا

بله تیتر باید ۴۸ ساعت بعدش تکرار بشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
عزیزم من ۴ روز از موعدم گذشته دیروز رفتم آز دادم عصر امادس این عکس نظرت چیه

مثبته فک کنم.من یه سوال دارم شما موعدتون وچجوری حساب میکنین؟تاریخی ک ماه قبل پریودشدی موعدت میدونی یا اینکه میشموری مثلا بیست وهشت روز یه بارمیشه موعدت من گیج شدم؟

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
هاله هم نشونه مثبت بودن هست،ولي من شنيدم نتيجه مثبت كاذب زياد هست توي بي بي چكا

ن گام منفی کاذب هست ولی مثبت کاذب یا نیست یا خیلییییییی ب ندرت

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
آزمایش بتا دیگه عدد بهت نمی ده ولی تیتر قشنگ عدد میده میگه چند هفته ای

وای چ خوبه تیتر بتا.من بی بیم منفی شده تاخیرم داشتم نمیدونم چیکارکنم😢

مثبته فک کنم.من یه سوال دارم شما موعدتون وچجوری حساب میکنین؟تاریخی ک ماه قبل پریودشدی موعدت میدونی ی ...

ن تاریخی ک پریود شدم

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2706