2703
2553

سوال دارم واجب میشه کمک کنی

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نی نی رو بسلامتی بغل بگیرم صلوات بفرستی😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دکترم واسم بتامتازون نوشته بود ۳ تارو خودش تو مطب زد گف ۳ تای دیگه رو برو فردا درمونگاه بزنن.

من رفتم درمونگاه پرسیدن چه آمپولیه من اشتباه گفتم دگزامتازون.حالا سوالم اینه که وقتی آمپولو میزنن باتوجه به نوع امپول چیزی بهش اضافه میکنن یانه؟اخه اسم امپولو اشتباه گفتم

میشه برای اینکه زایمان خوبی داشته باشم و نی نی رو بسلامتی بغل بگیرم صلوات بفرستی😍😘

امپولو خودم داشتم باخودم بردم درمونگاه.گف چه امپولی میخای بزنی گفتم دگزامتازون.خاک توسرم اشتباه گفتم.حالا میترسم باتوجه به نوع اسمش چیزی به امپول اضافه کنن

فرقی نمیکنه چون چیزی بهش اضافه نمیکنن

به دگزامتازون یا بتامتازون موقع زدن چیزی اضافه نمیکنن پس؟

2714
امپولو خودم داشتم باخودم بردم درمونگاه.گف چه امپولی میخای بزنی گفتم دگزامتازون.خاک توسرم اشتباه گفتم ...

اونی که بخواد تزریق کنه اول روی آمپول را می خونه نگران نباش .بعدم چیزی اضافه نمیکنن بهشون

به دگزامتازون یا بتامتازون موقع زدن چیزی اضافه نمیکنن پس؟

نه عزیزم. پنی سیلین که نیست آب مقطر بزنن

خودش آبکیه فقط تو سرنگ میکشن و میزنن

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
امپولو خودم داشتم باخودم بردم درمونگاه.گف چه امپولی میخای بزنی گفتم دگزامتازون.خاک توسرم اشتباه گفتم ...

اگه چیزی اضافه میکردن دکتر اونم برات می‌نوشت ربطی نداره بعدم امپول زنه امپولو دیده اگه لازم بود خودش میگف فلان چیزم بخر بیار اضافشم کنم نترس

2706