2410
2553
عنوان

آمپول سینال اف

193 بازدید | 16 پست

سلام خانوما امپول سینال افو خودمونم میتونیم تو خونه بزنیم؟؟اگه اره چه جوری میشه توضیح بدین؟البته قلمی هارو نمیگما اونایی که تو قوطی ان منظورمه

اونایی ک توقوطین زیرجلدی هستن دورناف بایدبزنی منم این ماه ک پری شدم باید بزنم من سومین باره میخام بزنم  توچندمین بارته؟ 

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
اونایی ک توقوطین زیرجلدی هستن دورناف بایدبزنی منم این ماه ک پری شدم باید بزنم من سومین باره میخام بز ...

برامن دیگه فک کنم هزارمین باره😔😔همیشه میرم تزریقاتی بزنه خواستم ببینم تونستم خودم بزنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
تو خودت میزنی؟

اره ایندفعه یاد گرفتم خودم میزنم ...قرص هم داده کلومیفن و لتروزول ...به توهم داده؟مشکلت چیه چن وقته اقدامی عزیزممممم

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
اره ایندفعه یاد گرفتم خودم میزنم ...قرص هم داده کلومیفن و لتروزول ...به توهم داده؟مشکلت چیه چن وقته ...

میشه به منم یاد بدی اونقد رفتم دیگه تزریقاتیه هم میگه بازم که اومدی😑😑برامن کلومیفن داده لتروزول قبلنا خوردم ۴ سال اقدامم شاید این ماه آی یوای کنم اونم نمیدونم میشه نمیشه😕

2714
فقط باید اون دوتایی که تو قوطین مخلوط کنیم بعد هواگیری کنیم بعدش بزنیم دیگه اره؟

اره عزیزم تو گوگل سرچ کنی برات توصیح میده چجوری بزنی.....تنبلی داری؟ ببخشید اینقدسوال میپرسم چند دوره باید ازاین امپول های تحریک تخمک گزاری بزنیم؟من یبار ای یو ای کردم منفی شد

اره عزیزم تو گوگل سرچ کنی برات توصیح میده چجوری بزنی.....تنبلی داری؟ ببخشید اینقدسوال میپرسم چند دور ...

ممنون عزیزم سرچ میکنم.آره تنبلی دارم😔والله نمیدونم من که تو این ۴سال خیلی زدم تقریبا فقط چن ماه نزدم تقصیر خودمم بود که هی دکتر عوض کردم هرکدومم ۵ یا ۶ ماهی گفتن بزن....این دکترم ۳ ماه نوشت گفت بیا ای یو آی...عکس رنگی هم مهمه رفتی؟

ممنون عزیزم سرچ میکنم.آره تنبلی دارم😔والله نمیدونم من که تو این ۴سال خیلی زدم تقریبا فقط چن ماه نزد ...

ن تورفتی؟

ممنون عزیزم سرچ میکنم.آره تنبلی دارم😔والله نمیدونم من که تو این ۴سال خیلی زدم تقریبا فقط چن ماه نزد ...

منم سومین دکترمه 

فقط باید اون دوتایی که تو قوطین مخلوط کنیم بعد هواگیری کنیم بعدش بزنیم دیگه اره؟

آره عزیزم فقط موادو زیاد تکون نده.راستی تو یخچاله آمپولت؟

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2706