2726
عنوان

بچه دوسال نیم و دق دادنش به من

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 39 پست
صبرتو بیشتر کن مگه بچه دو ساله بجز مادر کیو داره

واقعا

بچه صب پامیشه با ذوق میره مامانشو بیدار کنه اونوق این فیدبکو میگیره

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت لجبازی انتظار داری بچت اروم باشه؟

بدترین کار مقابل بچه تلافی کردنه. اصلا نباید بزنیش میدونم خیلی سخته و سختی میکشی ولی هررفتار تو رفتار یک عمر بچتو میسازه. فقط دستشو بگیر بگو زدن بده.

استرس میدی جیش میکنه طبیعیه.

انبردستو وسایل خطرناکو از دسترس بچت دور کن

بچه دو ساله چه خوب حرف میزنه پسر من دو ساله شه فقط کلمات میگه در کل مقابله به مثل جواب نمیده با مشاور حرف بزن راهنماییت می کنه 

با آن همه دلداده دلش بسته ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش 💞
2728

عزیزم حق داری ناراحت و کم تحمل بشی ولی عصبانی نه.بیا چند تا کار انجام بده تا هم خودت هم بچه راحت باشین.اولا وسایل خطرنوک را از دم دستش جمع کن.قطعا انبر دست و پیچ گوشتی خطرناکن.حالا انگشتت نه خدا نکرده بکنه تو برق چی؟هر چیز دکوری و مهم را از جلو دستش جمع کن.بعد این اقتضای سنشه.هر چی کنجکاو تر همونقدرتو ابنده باهوشتر و موفق تر.به نظرم اول رو اعصاب و صبر خودت کار کن.و سعی کن تو خونه نباشی هر چز میتونی برو بیرون.هم بچه خوشحاله هم خودت.ببرش پارک انقد بدوه که خسته بشه.بچه تو چاردیواری دلش میپوسه

کار شما اشتباهه از اول خوب باهاش صحبت نکردی مهربونتر باش باهاش تا قبل از اینکه گریه کنه یا خودتون ناخن گبر رو میاوردید با اینکه مثلا بگو تا ده میشمارم برو بیار یا چشمامو میبندم تو ناخن گیرو بیار بزار تو دستم

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲

بکن نکن کردن هات لجبازش کرده

مشخصه که بهش زیاد محبت نمیکنی و براش وقت نمیزاری چون با خراب کاری دنبال جلب توجهته.

پیشنهاد من اینه

اول رابطت با همسرت رو سر و سامون بده، باهاش صحبت کن و بگو که نیاز داری از اون محبت و عشق بگیری تا برای بچت و خودش محبت و عشق خرج کنی.

به پسرت محبت کن..خیلی بغلش کن خیلی ببوسش و بهش بگو دوستش داری

باهاش بازی کن، هربازی که دوست داره

بجز مواقع خیلی خیلی ضروری که خطر جانی وجود داره بهش بکن نکن نگو.

اگر کار بدی میکنه خودت رو بزن به ندیدن و نشنیدن. 

سخته ولی بعد از چند بار با این کار عادت بدش از سرش میفته.

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

بچه رو میزنی انتظار داری نزنه؟؟ لج بازی میکنی انتظار داری لج بازی نکنه؟؟ نمیشه اینجوری مشاور بری بهتره ولی توجهت رو به بچه زیاد تر کن

همه تلاشم را می کنم بهتر از دیروز خودم باشم  
2706