1464
1411
عنوان

بچه دوسال نیم و دق دادنش به من

475 بازدید | 39 پست

کم آوردم هزار بار هم در موردش تاپیک زدم

مثلا صبح پاشده رفته انبر دست از کشو آورده انگشتای منو محکم میکشه گفتم نکن بزار بخوابم

گف برو ناخن گیرو بیار ناخنم اوخ شده گفتم چرا میری انبر دست میاری خب برو ناخن گیرو هم بیار دیگه

زد زیر گریه گف خودت بروووووووو

با خودم گفتم اگه حرفشو گوش بدم حتما میگه با گریه کارمو پیش بردم😥

اونقد گریه کرد بعد محکم زد تو صورتم منم در حد خودش یکی زدم تو دهنش خیلی بهش میگم مثلا میگم گریه کردن رشته تو بزرگ شدیو.....

خلاصه همین که زدم ساکت شد بلند شد از پنجره بیرون نگاه کرد ببینه باباش میاد یانه بعد اومد رو تشک جیش کرد😥😢 در حالی که همیشه جیششو میگه میگم چرا جیش میکنی بی تربیت شدی همون طور که بخاطر گریش هق هق میکرد گف الان تمیز میکنم(همینجور الکی گف)

چیکار کنم و خیلی کارای دیگه

میگن به بچه نباید بگی ..بکن نکن 

من خیلی میگم این کارو نکن دست نزن

خب چیکار کنم نگم خراب کاری میکنه

دیگه اونقد گفتم بعضی وقتها گوش نمیده

میگم حتما کارهام رو اعصابش تاثیر گذاشته بعد میشینم گریه میکنم😭😭😭😢😢😭😭😢😢😭😢😭😢😢😢😢😢😢😢😢😢

خدایا قسمت میدم به زینبت امسال کمک کن خونه بخریم😢‌

خدا صبرا بده

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

صبرتو بیشتر کن مگه بچه دو ساله بجز مادر کیو داره

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
1473

بچس بچه گریه نکنه نره غول میخاد گریه کنه؟چیزای خطرناکو دور از دسترسش نگه دارین بهش بیشتر توجه کنین همین

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1334

قبل دو سالگی میگن نباید بگی بکن نکن حتما قبلش خیلی گفتی

خدایا شکرت که تا اسفند نودوهشت ۵۱کیلوشدم😍همدیگرو قشنگتر صدا کنیمشوهر 🚫همسرزنم 🚫خانوممخدمتکار 🚫کمک کارمنگل 🚫 اختلال مغزیفلج 🚫اختلال فیزیکیمطلقه وبیوه 🚫 مجردهردفعه یادم بیوفته بازم اضافه میکنم
1476

بچه ۲ساله رو زدی؟

چرا باهاش لج میکنی؟یکم مهربونترباش تا بچه باهات لج نکنه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 
صبرتو بیشتر کن مگه بچه دو ساله بجز مادر کیو داره

واقعا

بچه صب پامیشه با ذوق میره مامانشو بیدار کنه اونوق این فیدبکو میگیره

نگاهم با پستت کرد برخورد 👀.. خدا مرگت بده حالم ب هم خورد😖😷...I've been the archer, I've been the prey..screaming who could ever leave me darling, but who could stay??***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

خودت لجبازی انتظار داری بچت اروم باشه؟

بدترین کار مقابل بچه تلافی کردنه. اصلا نباید بزنیش میدونم خیلی سخته و سختی میکشی ولی هررفتار تو رفتار یک عمر بچتو میسازه. فقط دستشو بگیر بگو زدن بده.

استرس میدی جیش میکنه طبیعیه.

انبردستو وسایل خطرناکو از دسترس بچت دور کن

بچه دو ساله چه خوب حرف میزنه پسر من دو ساله شه فقط کلمات میگه در کل مقابله به مثل جواب نمیده با مشاور حرف بزن راهنماییت می کنه 

با آن همه دلداده دلش بسته ی ما بود !ای من به فدای دل دیوانه پسندش 💞
1457