1542
1480
عنوان

می‌خوام به چیز بگم سخته گفتنش

726 بازدید | 52 پست

میترسم شاید خجالت میکشم نمی‌دونم از سرزنش شما میترسم ..در مورد مادرم هست 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

مادرت ب پدرت خیانت کرده؟

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

اگ دوست داری بگو ابنجا کسی حق نداره سرزنش کنه کسیو

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
8

یکی از خاصیت ما نی‌نی‌سایتیا سرزنشه😁

البته من فقط کسایی‌رو سرزنش کردم که با وجود تاهل و بچه داشتن به همسراشون خیانت داشتن میکردن و با افتخار هم فریاد میزنن انگار فضیلت کردن

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁

از چهره مادرم خجالت میکشم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
1396

بگو من تو زندگیم همه مدل اتفاق دیدم نترس من یکی سرزنش نمیکنم😆البته به جز زن دوم شدن اونو قول نمیدم ببینم طرفو میکوبم😆

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           
1578