1874
1959
نوش جانت ياسي جون😘😘😘❤️❤️❤️

ممنون گلم❤❤

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

من دستم اسیب دیده نمیتونم نهار درست کنم

جمادی الاول خاص جذاب😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 

چون شوهرم ناهار میبره از. شب قبل میپزم 

لوبیا پلو دارم موادش و دیشب آماده کردم صبح هم برنج آبکشی کردم دم کردم ساعت ۷ صبح 

مامان امروز چقدر دلم خواب می خواهد، خوابی در آغوشت، حتی اگر سرم را جای پاهایت روی یک سنگ سرد بگذارم.......امروز چقدر دلم مادر می خواهد.....داغت خیلی سنگینه مامان......
1967
قیمه گیلانی😋تازه میخوام برم درست کنم

چجوریه

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
چجوریه

با گوشت چرخ کردست گلم

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

با این دستم چطوری اشپزی کنم😭😭😭😢

جمادی الاول خاص جذاب😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 
8
چه طور شده دستت

😭😭😭

1718