2733
2734
عنوان

فقط اونایی که یه بچه دارن و تصمیمی ندارن برای دومی بیان تو لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 38 پست
آره باهات موافقممممم

والا بخدا شبا سه ساعت فقط جیغ میزنه میبری دکتر چشه کولیک داره خدای من کولیک چیه خخخ دل درد فجیع تا اخر 4 ماهگی هست باید بگردونی تا دست و پات فلج شه حوش صورت میبری دکتر این چیه اگزمای نوزادی خادش داره خودش میره تا یکسالگی بالا میاره شیر میبری دکتر این چیه رفلاکس دارو و بدبختی اینا فقط مال 40 روز اولشه 

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا بخدا شبا سه ساعت فقط جیغ میزنه میبری دکتر چشه کولیک داره خدای من کولیک چیه خخخ دل درد فجیع تا ا ...

مسئولیت بچه کمر آدم رو خم میکنه 

👑مندختربارانم👑منهمانبوینمبارانم👑 من همان هوای بارانیم👑
ی ۱۲ساله دارم

راحتی؟ ؟؟؟ خونه مرتبه؟؟؟؟؟؟ اذیت نمیکنه؟؟؟؟؟؟ آرامش برقراره؟؟؟؟؟؟ به کارهات میرسی به راحتی؟؟؟؟؟؟

👑مندختربارانم👑منهمانبوینمبارانم👑 من همان هوای بارانیم👑
2728
مسئولیت بچه کمر آدم رو خم میکنه 

قشنگ استخونامون اب میشه یکیم زیاده همین یدونه رو خدا بهمون ببخشه بسمونه ایشالا ک اونایی ک ندارن بچه دار شن

الان که ۹ سالشه خیلی خوبه؟ ؟ اذیت نمی کنه؟ ؟؟ به کارهات راحت میرسی؟؟؟؟ سختی هاش تمام شده؟؟؟؟

اره بابا انقد راحتم که نگو.میره مدرسه میاد مشعول کتاب و درس و تبلت.دارم زندگی میکنم تازه😂چیه بچه کوچولو انقد جدابه برا مردم اخه.بچه فقط بزرگ😆

2738
اره بابا انقد راحتم که نگو.میره مدرسه میاد مشعول کتاب و درس و تبلت.دارم زندگی میکنم تازه😂چیه بچه کو ...

اره واقعا عشق میکنین واسه خودتون من نی نیم سه ماهشه خیلی سخته...البته شما هم سختی کشیدین وقت خودش

بچه خيلي سخته خيلي انرژي و امكانات ميخواد يه ادم بايد ٢٤ ساعته در اختيارش باشه

اره واقعاااا الانم مریضی زیاد شده لعنتی من بچم هم رفلاکس داره هم اگزمای نوزادی هم کولیک شب و روز گرفتاریم

اره واقعاااا الانم مریضی زیاد شده لعنتی من بچم هم رفلاکس داره هم اگزمای نوزادی هم کولیک شب و روز گرف ...

يه واقعيت تلخ اينه كه ما بخاطر خودخواهي خودمون بچه ها رو به اين دنياي سياه پر از جنگ و نفرت مياريم😢

2706