2703
2553

سلام دوستان 

دکتر برام عکس رنگی نوشته و گفته ببر آزمایشگاه گودرزی اونجاهم فقط یه دکتر مرد هست ینی کارمنو دکتر مرد قراره انجام بده؟؟؟دردش چطوریه؟؟شنیدم خیلیا گفتن که قبلش باید شیاف ومسکن بخورن ولی دکتر من چیزی بهم نگفت حتی نمیدونستم که درد داره..هزینش چقده بدون دفترچه؟؟

اره میشه انجام داد برافامیلمونو مرد انجام داد 

دردش عینه پریوده شدیده یه لحضه است تو دوثانیه دردش تموم میشه 

اره قبلش مسکن بخور یه چیز شیرینم بخور که عینه من تو اتاق تشنج نکنی😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من انجام ندادم ،ولی شنیدم درد داره مخصوصا اگه گرفتگی داشته باشی،اگه خیلی به دردحساسی ببین توشهرتون کجابابیهوشی انجام میدن،اگرم که نداری همون شیاف ومسکن روبخور،انتی بیوتیکم بعدش مصرف کن چون احتمال عفونت داره،ولی خوبیش اینه که اگرگرفتگی داشته باشی بازمیکنه وزودباردارمیشی

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
2720
اره میشه انجام داد برافامیلمونو مرد انجام داد  دردش عینه پریوده شدیده یه لحضه است تو دوثانیه د ...

وای من پیش دکتر زن بزور میرم برا معاینه چه برسه به مرد 😨😨😨

شما برا باردار شدن رفتی؟؟چندوقت بعد نتیجه گرفتی 

وای من پیش دکتر زن بزور میرم برا معاینه چه برسه به مرد 😨😨😨 شما برا باردار شدن رفتی؟؟چندوقت بعد ن ...

هنوز نتیجه نگرفتم گلم سه ماه پیش انجام دادم

یکی دوماه نباید اقدام کنی چون اثراتش توبدن میمونه

خب جای دیگه ای نیست؟انجام بدی

من انجام ندادم ،ولی شنیدم درد داره مخصوصا اگه گرفتگی داشته باشی،اگه خیلی به دردحساسی ببین توشهرتون ک ...

میگن اگه بعدش انتی بیوتیک مصرف نکنی احتمال گرفتگی لوله بخاطر عفونت وجودداره؟اره

من انتی بیوتیک کم مصرف کردم چندتا میترسم

2714
میگن اگه بعدش انتی بیوتیک مصرف نکنی احتمال گرفتگی لوله بخاطر عفونت وجودداره؟اره من انتی بیوتیک کم م ...

من اینو نشنیدم ،ولی اگرعفونت کنه رحم یالوله ها بالاخره ازترشحات رحم میشه متوجه شدکه هنوزعفونت داره یانه،ولی بیشترانتی بیوتیک میدن که احتمالا اگرعفونت کردبرطرف بشه چون  شایدم اصلا عفونت نکنه.نگران نباش

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
من دیروز با بی حسی انجام دادم خیـــــلی کم درد داشت تازه لوله هام گرفتگی داشت 

خداروشکر که درد نداشتی...ایشالله زود نتیجه بگیری...دکتر بهت نگفت چند وقت نزدیکی نداشته باش؟ ؟