2703
2553
عنوان

پلو لوبيا چيتى

176 بازدید | 22 پست

من تا حالا اين غذا رو نپختم

الانم كه ميخوام بپزم بخاطر اينكه منع مصرف سبزيجات دارم ميخوام توش فقط لوبيا و گوشت چرخ كرده با عدس قرمز بريزم

ينى خوشمزه ميشه؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عدس قرمز یا همون عدس دال رو بزار برای ی وعده ی دیگه همون لوبیا چیتی تک هم خوب میشه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

نه بعید میدونم خوب بشه 

خب عدس پلو درست کن گوشت چرخ‌کرده رو هم تفت بده با کشمش و با ماست نوش جان کن

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714
من با لوبیا چشم بلبلی درست کردم البته دیگه عدس نمیزنم

منم منصرف شدم

عدس نميزنم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
من تا حالا نشنیده بودم  با چشم بلبلی دیدم ولی بنظرم خوشمزه نیست یه جورایی خیلی خشکه و نچسب

بستگی داره که چه جوری درست کنی من دیروز درست کردم خیلی خوب شده بود با ته دیگ طالایی عالی

همه چی درست میشه 
نه بعید میدونم خوب بشه  خب عدس پلو درست کن گوشت چرخ‌کرده رو هم تفت بده با کشمش و با ماست ...

عدس پلو ديگه خيلى تكرارى شده برام

اين هفته سه بار خوردم

حتی شوید هم نمیتونی بخوری

نه ديگه

شويد مگه سبزى نيس؟

ميبينى تو رو خدا😐 اخه كسى نيس به اين دكتر بگه اقا ما اين چند وقت كوفت بخوريم سبزيجات نخوريم؟؟؟؟؟؟

2706