1600
1480
عنوان

پلو لوبيا چيتى

118 بازدید | 22 پست

من تا حالا اين غذا رو نپختم

الانم كه ميخوام بپزم بخاطر اينكه منع مصرف سبزيجات دارم ميخوام توش فقط لوبيا و گوشت چرخ كرده با عدس قرمز بريزم

ينى خوشمزه ميشه؟

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

عدس قرمز یا همون عدس دال رو بزار برای ی وعده ی دیگه همون لوبیا چیتی تک هم خوب میشه 

چند ثانیه به این متن فکر کن!"امیدوارم هر جا که میروی؛یک نفر مثل خودت سر راهت باشد"بنگر که برای تو دعاست یا نفرین...!!!

نه بعید میدونم خوب بشه 

خب عدس پلو درست کن گوشت چرخ‌کرده رو هم تفت بده با کشمش و با ماست نوش جان کن

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
8
من تا حالا نشنیده بودم  با چشم بلبلی دیدم ولی بنظرم خوشمزه نیست یه جورایی خیلی خشکه و نچسب

بستگی داره که چه جوری درست کنی من دیروز درست کردم خیلی خوب شده بود با ته دیگ طالایی عالی

همه چی درست میشه 
نه بعید میدونم خوب بشه  خب عدس پلو درست کن گوشت چرخ‌کرده رو هم تفت بده با کشمش و با ماست ...

عدس پلو ديگه خيلى تكرارى شده برام

اين هفته سه بار خوردم

حتی شوید هم نمیتونی بخوری

نه ديگه

شويد مگه سبزى نيس؟

ميبينى تو رو خدا😐 اخه كسى نيس به اين دكتر بگه اقا ما اين چند وقت كوفت بخوريم سبزيجات نخوريم؟؟؟؟؟؟

1396
بستگی داره که چه جوری درست کنی من دیروز درست کردم خیلی خوب شده بود با ته دیگ طالایی عالی

چرب درست کردی؟ بنظرم اونجوری باید خوشمزه بشه ولی خب دیگه جور درنمیاد با رژیم غذایی مراعاتی  

پیاز را ریز کن وسرخ بعد گوشت چرخ شده را بریز تفت یده ادویه و رب بزن ی خرده ک خامیش گرفته شد لوبیا چشم بلبلی پخته شده با شوید را بریز ی خرده تفت بده 

برنج را آبکشی کن ومواد را بزار لای برنج بزار دم بکشه.

من خیلی دوس دارم عالیه.

من بعضی اوقات بجای گوشت چرخ شده تن ماهی میریزم.

خب چجورى درست كردى كه خوب شد؟

البته فك كنم مال من هيچ وقت خوب نميشه چون هيچى توش نميريزم

1578