2726
عنوان

علائم بارداری؟

189 بازدید | 56 پست

ببخشید ها خیلی ببخشید بخصوص صبح ها اسهال خفیف میگیرم از قبل بیشتر یبوست میگرفتم در حدی که فقط اگه قرص میخورم خوب میشم و زیر دلم وسینه ها تیر میکشن ولی خفیف دیشب هم ترشح زیاد دیدم امروز هم خیلی شکمم باد کرده که وقتی زیر شکمم میگیرم درد میکنه این ماه دارو استفاده کردم کلومفین واینوفولیک. بنضرتون اینا ازعلائم بارداری هستند ؟باتشکر  

بارداري علائم نداره هركي جز اينو ميگه ميخواد الكي دلخوش كنه

اولين علامت بارداري قطع و تاخير پريوده اينو مطمئن باش اينا كه گفتي تغييرات هورمونيه نزدكي پريوده كه ممكنه به خونريزي منجر نشه و اونوقته كه بارداري

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم حالتایی داشتم که همش میگفتم باردارم امروز سومین بی بی  چکو که زدم باز منفی شد

مگ بار اول مطمئن نیس؟

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2706