2410
2553
عنوان

حیوون خونگی سنجاب میشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
همسایمون داست کلافه بودیما.همش فرار میکرد میومد خونه همسایه ها😂

چه با حال! خونه ی شما هم اومد ؟

کلی فندق و موز واسش میخرم 

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
البته منم میترسم چون شبیه موشه  هنوز مرددم ولی خوشگللللله دلم میخواد ماااچش کنم ولی دستاش چند ...

سنجاب نیست که این...

فیلمشو دان نکردم‌ همستر نیست؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2714

ب نظرتون منصفانه اس برا خوش امد و لذت خودمون ی حیوان آزاد و وحشی بیاریم تو خونه نگه داریم اندکی انصاف 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
البته منم میترسم چون شبیه موشه  هنوز مرددم ولی خوشگللللله دلم میخواد ماااچش کنم ولی دستاش چند ...

ولکن عزیزم اره شبیه موش هست یبار مغازه دیدنی بوسش کن ولی به خونت نیار میره زیر مبل و... کثیف کاری میکنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
چه با حال! خونه ی شما هم اومد ؟ کلی فندق و موز واسش میخرم 

اره بابا خونه مام میومد.هی داداشام میفتادن دنبالش میرفت بالای درخت رو دیوار.دستم نمیشد زد گاز میگرفت😂اخرش نمیدونم خونه ی کی رفت پسش نداد به صاحبش

این سنجاب نیست عزیزم خوکچه هندیه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

نخر سنجاب تحرکش زیاده مال خونه نیست یا گم میشه یا میره جایی که نباید خرابکاری میکنه

اگه به جونده با مزه علاقه داری بنظر من همستر روبروفسکی بخر به شدت بامزه و فانتزی هستن

2706