2737
2734
عنوان

تعیین جنسیت نیلو در ان تی

170 بازدید | 10 پست

سلام دوستان برا من و اول گفت که پاهاش بسته است و نمیشه تشخیص داد منم تو دلم گفتم که مگه توی ۱۲ هفته قراره که از لای پاش بگی بعد آخر گفت که احتمالا دختر منم گفتم که چقدر احتمال میدی گفت من نمیتونم عدد بگم شاید بومبولش کوچولو و معلوم نیست 

من و شوهرم دلمون دختر میخواد از خوشحالی جفتمون داریم میمیریم چقدر احتمالش هست که درست گفته باشه

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    

نمیدونم والا من ۱۶ هفته گفتن دختر ۱۸ هفته گفتن پسر

ب نظرم فقط صبر کن تا انومالی

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالش زیاده. من قشنگ وسط پای پسرم نشون داد ۱۲هفته،۴روز بودم. سر دخترمم گفت دختر احتمالادرست بود

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
2731
نمیدونم والا من ۱۶ هفته گفتن دختر ۱۸ هفته گفتن پسر ب نظرم فقط صبر کن تا انومالی

شما هم نیلو رفته بودی؟

خدایا مراقب پسرم باش تنها دارایی و سرمایه زندگیمون ...برای سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید    

آخه من و از روی حالت و علایمم واینا همه میگن پسر 

شوهرم اینا ۴ تا داداش ان و ۲ تا هم پسر بچه بوده فوت شده و برادر شوهرامم همه شون ۲ تا پسر دارن 

همه میگن اینا دختر دار نمیشن و میگن مال تو هم پسر ولی ما دلمون دختر میخواد مخصوصا شوهرم خیلی له له دختر میزنه طفلی 

من خودم اوایل دلم پسر میخواست دیگه انقدر ذوق شوهرم و دیدم الا نخودم هم میگم خدا کنه دختر باشه

من ساعی رو ب روی نیلو رفتم.گف پسره پسرم بود

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2738
تا آنومالی صبر کن. 

کار دیگه ای نمیتونم بکنم ولی از خدا میخوام دختر باشه پسر باشه خیلی تو ذوق شوهرم میخوره از اونموقع که احتمال دختر دادن هر شب یه ساعت باهاش حرف میزنه من شاغلم زنگ میزنه بهم میگه زنگ زدم با عشق بابا حرف بزنم کلا رو آسموناس