2733
2734
عنوان

سيسموني قشم يا درگهان؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 24 پست
اذیت نمیشی برا مسافرت؟؟ ببخشید هفته چندی؟  چون منم تو فکر ی سفر کوتاهم اما میترسم

من 8ماهم بود رفتم بانه  الان که فکرشو میکنم میگم چه کله ای داشتم آخه.انقدرم بازار هارو چرخیدم

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
درگهان

الان بايدخيلي شلوغ باشه 

چندوقت تعطيلاته

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 8ماهم بود رفتم بانه   الان که فکرشو میکنم میگم چه کله ای داشتم آخه.انقدرم بازار هارو چرخیدم

ايول ايول😂😂

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
نه اذيت چي بين راه زياد توقف ميكنيم و راه ميرم هفته ٢٨ من دخترخالم ٨ماهه بود رفت كربلا با هواپيما ...

آهان چ خوب، پس تقریبا مث همیم ولی خب من خیلی کمر دردم، میترسم برا همین، ولی دلم میخواد برم مسافرت

2731
من 8ماهم بود رفتم بانه   الان که فکرشو میکنم میگم چه کله ای داشتم آخه.انقدرم بازار هارو چرخیدم

خخخخ دمت گرم من از همین کمر دردم میترسم هم میگم بالاخره هم راه طولانی باز بازار گردی، میگم خطر نداشته باشه

خخخخ دمت گرم من از همین کمر دردم میترسم هم میگم بالاخره هم راه طولانی باز بازار گردی، میگم خطر نداشت ...

كمر درد داري بيخيالش شو

الان بايدخيلي شلوغ باشه  چندوقت تعطيلاته

معمولا عیدو سه ماه تعطیلی خیلی شلوغه الان در حده متوسطه

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
كمر درد داري بيخيالش شو

آره گهگاهی میگیره چند روز اذیت میشم

البته ب خودم باشه نمیرم برادر شوهرم زور کرده، شوهرم ک ب حرف داداشش 

حالا گفتم ک نمیام، تا ببینم چی میگن، ولی تا حد امکان نمیرم 

از ی طرفم گفتم برا خرید خوبه، باز میگم نمیصرفه با این وضع م

2738
آره گهگاهی میگیره چند روز اذیت میشم البته ب خودم باشه نمیرم برادر شوهرم زور کرده، شوهرم ک ب حرف داد ...

ميخاي بري خريد سيسموني